Відбудеться засідання постійної комісії, на якому розглянуть питання стосовно об'єктів спільної власності

12.01.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

15 січня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни.
2. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за складність та  напруженість у роботі.
3. Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу надбавки за складність та напруженість у роботі.
4. Про встановлення надбавок виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.
5. Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
6. Про віднесення  Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.
7. Про встановлення посадового окладу та тарифного розряду з оплати праці директору  Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
8. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій Олені Валентинівні за складність та напруженість у роботі.
9. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Бякіну Сергію Івановичу надбавки за складність, напруженість у роботі.
10. Про надання дозволу Комунальному закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на укладання договорів оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
11. Про зняття з контролю рішень районної ради.
12. Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки.
13. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Деснянської територіальної громади.
14. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сосонської територіальної громади.
15. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2018 році».
16. Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, в новій редакції.
17. Про внесення змін до рішення 31 сесія 7 скликання №228 від 31 серпня 2017  «Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, в новій редакції».
18. Про проведення стандартизованої оцінки майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та передається в оренду.
19. Про утворення комісії по проведенню інвентаризації майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація