Відбудеться засідання постійної комісії, на якому розглянуть питання на наступну сесію районної ради

17.12.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

18 грудня 2019 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження Плану роботи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2020 рік.

2. Про преміювання завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогача Миколи Васильовича.

3. Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради в новій редакції.

4. Про затвердження Плану роботи  Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради на 2020 рік.

5. Про встановлення надбавки директору Комунального закладу  «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради  Заводяну Андрію Олександровичу.

6. Про надання дозволу ТОВ «ІНТЕРОСВІТА» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) вбудованих приміщень загальною площею 43,2 м. кв., що знаходяться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

7. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

8. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.

9. Про затвердження договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

10. Про розгляд листа КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради №322 від 16.12.2019 року.

11. Про розгляд листа КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради №324 від 16.12.2019 року.

12. Про надання дозволу на встановлення автоматизованого шлагбауму.

13. Про зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати(капітального ремонту).

14. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2020 рік.

15. Про надання дозволу на укладання договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

16. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

17. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

18. Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2020 році.

19. Про підтримку рішення 30 сесії Бершадської районної ради 7 скликання від 01.11.2019 року «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду тарифів на електроенергію».

20. Про районний бюджет на 2020 рік.

21. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019рік та затвердження відповідної Програми на 2020 рік.

22. Про зняття з контролю рішень районної ради.

23. План роботи постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення на 2020 рік.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація