Відбудеться засідання постійної комісії для розгляду земельних питань та підготовки до 45 сесії районної ради

03.07.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

04 липня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому буде розглянуто наступні питання:

1. Про розгляд листа жителів села Широка Гребля Вінницького району, Вінницької області (громадяни Пилипчук Г.В., Болтовська Ф.С.) щодо надання допомоги у вирішенні питання розрахунку за оренду земельного паю (за вхідним № 1610/01-03 від 04.06.2018 року).

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Кухарю Олексію Івановичу і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді Білого Віктора Федоровича для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Ксаверівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Гайдай Лідії Василівни для індивідуального садівництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га).

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.).

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.).

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Людкевич Надії Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Матійчук Ганни Василівни для індивідуального садівництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Можарівського Сергія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Панчука Івана Максимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Супруна Юхима Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Франчука Олександра Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шамановської Ніни Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шамановського Володимира Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація