Відбудеться засідання комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, сім'ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я

09.07.19

З метою підготовки питань на 59 сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

10 липня 2019 року о 10 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

 1. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.
 2. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича.
 3. Про затвердження Плану комплектування відділень та обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.
 4. Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2019-2020 навчальний рік.
 5. Про надання щорічної відпустки виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.
 6. Про преміювання виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерини Петрівни.
 7. Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні на ведення педагогічної роботи з погодинною оплатою праці.
 8. Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни.
 9. Про погодження надання частини щорічної основної та додаткової відпусток директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.
 10. Про надання дозволу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу  в міжсесійний період встановлювати посадові оклади, здійснювати преміювання та надавати відпустки керівникам комунальних установ, організацій, закладів, підприємства Вінницької районної ради.
 11. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.
 12. Про затвердження комплексного плану основних організаційних заходів Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
 13. Про  розгляд скарг про порушення особистих прав і законних інтересів та проекту рішення «Про  преміювання головного лікаря  Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікаря» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича».
 14. Про стан виконання заходів районної комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.
 15. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича.
 16. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.
 17. Про затвердження щомісячного розміру батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2019-2020 навчальний рік.
 18. Про затвердження  Контракту №22 від 25.04.2019 року з керівником Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховних комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області».
 19. Про відновлення діяльності Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області».
 20. Про затвердження рішення колегії відділу освіти Вінницької райдержадміністрації від 14.05.2019 р. «Про призначення та виплату учнівської стипендії обдарованим та здібним учням закладів загальної середньої освіти району у 2019 році».
 21. Про розгляд листа Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки №42 від 30 травня 2019 року.
 22. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 23. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація