Відбудеться перше в цьому році засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

21.01.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

22 січня 2020 року о 16 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. План роботи постійної комісії Вінницької районної ради 7 скликання з питань соціально-економічного розвитку та бюджету на 2020 рік.

2. Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.

3. Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради ПлакидіОлексію Олексійовичу.

4. Про звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2019 рік.

5. Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.

6. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

7. Про встановлення надбавки за складність та  напруженість у роботі, директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

8. Про встановлення посадового окладу та надбавок виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

9. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

10. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

11. Про встановлення посадового окладу завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу.

12. Про внесення змін до рішення 64 сесії 7 скликання №1088 від 24 грудня 2019 року «Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу, надбавки за складність та напруженість в роботі директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні».

13. Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період.

14. Про зняття з контролю рішень районної ради.

15. Про розгляд листів Дорожненської сільської ради від 24.12.2019 року №318, №319 щодо  виділення коштів з районного бюджету в сумі 118,0 тис.грн. на поточний ремонт вуличного освітлення та 700,0 тис.грн. на будівництво водогону в с.Дорожне.

16. Про розгляд листа районного отоларинголога КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Скічка С.В. від 24.12.2019 року щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 100,0 тис.грн. на сучасне обладнання фірми «Метрікс» для якісного лікування хворих.

17. Про розгляд листа  від дачників масиву Писарівський від 20.12.2019 року №38 щодо сприяння та підтримання на рівні районі виділення коштів на ремонт дороги С 02-03-07 «Немирівське шосе-Хижинці».

18. Про розгляд депутатського звернення від 11.01.2020 року Гаврилюк Лілії Борисівни та від батьків вихованців зразкового хореографічного ансамблю дитячого садочка «Сонечко» с.Агрономічне щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 20,0 тис.грн. на придбання костюмів, які необхідні для забезпечення повноцінного росту розвитку зразкового хореографічного ансамблю «Сонечко».

19. Про розгляд листа директора Широкогребельського НВК Лариси Петер від 16.01.2020 року щодо виділення коштів з районного бюджету 29 873 гривні на встановлення системи протипожежної сигналізації та 22 844 гривні на процес спецобробки дерев’яних конструкцій на горищі даного закладу.

20. Про розгляд листа Державної установи «Стрижавська виправна колонія (№81) щодо виділення коштів з районного бюджету в смуі 200,0 тис.грн. для забезпечення надійної охорони державної установи «Стрижавська виправна колонія (№81) та належного нагляду за поведінкою засуджених і осіб, узятих під варту.

21. Про розгляд заяви від 20.01.2020 року жительки смт.Стрижавка Берчак Наталії Вікторівни щодо надання матеріальної допомоги для лікування доньки (другий курс лікування в Китаї).

22. Про розгляд заяви жительки від 20.01.2020 року с.Дорожне Лівандовської Ірини Сергіївни для надання матеріальної допомоги на лікування сина.

23. Про розгляд депутатського звернення депутата обласної Ради Олександра Масленнікова від 17.01.2020 року №3 та Бохоницької сільської ради від  16.01.2020 року №18 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 70,0 тис.грн. на поточний ремонт підлоги музично-спортивної зали ДНЗ Дзвіночок; 60,0 тис.грн. на монтаж та налагодження пожежної сигналізації приміщення сільського будинку культури; 65,0 тис.грн. на монтаж та налагодження охоронної сигналізації приміщення сільського будинку культури; 20,0 тис.грн. на закупівлю багатофункціонального пристрою принтер-сканер-ксерокс (кольорового друкування) для сільського будинку культури.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація