В селі Михайлівка привітали з ювілеєм довгожительку

20.11.18

Цими днями голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної організації ветеранів Петро Василинич та секретар Гуменської сільської ради Надія Кадіра привітали жительку села Михайлівки Галину Пилипівну Нечипорук із 90-річним ювілеєм.

Іменинниця народилася в працьовитій українській родині, де шанували хліб і людей. На долю Галини Пилипівни випало чимало випробувань: голодомор, війна, період повоєнної відбудови. Чоловік загинув, тому довелось одній піднімати на ноги троє дітей. Та не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своєму серці доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами.  Сьогодні Галина Пилипівна має шестеро онуків та одинадцятеро правнуків. Завжди усміхнена та привітна Галина Пилипівна пропрацювала все життя ланковою в колгоспі.

Від керівництва ювілярці вручили Грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду. У вітанні йдеться: «Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 90-річчя від Дня народження».

Іменинниця  дякувала гостям за увагу та повагу і сказала, що весь світ тримається на доброті та любові.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація