Великі Крушлинці – футбольне село

18.07.17

Нещодавно на футбольному полі в центрі села Великі Крушлинці вирував азарт, піднесення та сплеск позитивних емоцій. Тут проходив футбольний турнір, приурочений пам’яті колишніх футболістів села, які відійшли у вічність- Володимира Чайковського та Сергія Мозгового.

Як сказала ведуча художньої частини програми змагань, Людмила Мельничук «В селі дуже люблять футбол. В нас не  має сім’ї де б не було футболіста або при наймі вболівальника»  І це дійсно так, адже даний турнір в невеликому за кількості жителів населеному пункті зібрав аж шість команд які представляли різні частини села та різні вікові групи.

На урочистій         церемонії відкриття змагань під звуки легендарного футбольного ма

ршу в супроводі  маленьких вболівальниць  в вишиванка одна за одною виходять команди: «Слава Україні», Авангард», «Вальти», «Викрутаси», «Школа», «Ветерани» та шикуються на стадіоні. Їх вітають сільський голова Василь Бондаренко та голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі який в своїй промові виразив  вдячність організаторам турніру та футболістам за небайдужість до здорового способу життя , залучення до спорту значної частини односельчан, за тісну співпрацю Будинку культури, підприємців та  сільських активістів.

На протязі всього турніру перед учасниками змагань та вболівальниками з музичними вітаннями виступали солісти Будинку культури: Жана Чайковська, Олесь Цвігун, Тетяна Бондар, Михайло Репей натхненним організатором яких є директор – Зоя Конопліцька.

Всі матчі турніру проходили азартну, але, напричуд, коректно і толерантно. Звичайно, рівень майстерності команд та окремих виконавців був різний,  окремі матчі закінчились навіть з перевагою в п’ять м’ячів, але невдоволених не було. Спортсмени після матчу щиро дякували головному арбітру, судді І категорії,  Бойку Віктору за якісне суддівство.

Перемогу  здобула команда «Слава України» на чолі з капітаном Олегом Чайковським, другими були футболісти з «Авангарду» де капітан Віктор Чайковський і третю сходинку п’єдесталу шани отримали футболісти команди «Валети» на чолі з Вадимом Соцьким. Відзначені грамотами і дипломами також кращі футболісти : воротар, захисник, нападник, гравець. Але найбільшою нагородою був святковий стіл для всіх гравців та організаторів  від головних спонсорів змагань, місцевих фермерів – Василя Леонідовича Невмиваки та Олександра Івановича Юрченка, під час якого спортсмени ділилися враженнями від гри, говорили вдячність вчителю фізичної культури місцевої школи Кравчуку Петру Олександровичу з те, що на уроках  в позаурочній роботі виховав у них любов до спорту, згадували колишніх футболістів та вшанували тих, кого уже немає серед них.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація