Вдруге відбувся фестиваль вокально-хорового мистецтва «Букет моїх пісень»

07.03.19

Вже вдруге поспіль  у районному Будинку культури, що у Вінницьких Хуторах, відбувся фестиваль вокально-хорового мистецтва з мелодійною назвою «Букет моїх пісень». В ньому взяли участь близько 35 вокальних ансамблів закладів культури Вінницького району.  Організаторами заходу були фахівці відділу культури і туризму Вінницької РДА та працівники РБК. Основна мета дійства – це популяризація та розвитку мистецтва ансамблевого та хорового співу, відродження народних традицій, звичаїв та обрядів, виявлення авторських аранжувань та професійного рівня аматорських колективів закладів культури району, підтримка талановитих керівників та творче спілкування.

Зі словами вітання до усіх артистів на урочистому відкритті фестивалю звернулися голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко.

Аби підтримати самодіяльних артистів, насолодитися українськими народними піснями, на захід завітали заступник директора Вінницького обласного центру народної творчості Олена Назарець, провідний методист із вокально-хорового мистецтва ОЦНТ Ніна Джус, начальник відділу культури і туризму Вінницької РДА Альона Романенко та керівник народного аматорського хорового колективу працівників культури Вінницького району Ігор Кочурський.

Розпочався фестиваль,  традиційно,із виконання пісні з однойменною назвою «Букет моїх пісень», яка фактично стала гімном фестивалю - у виконанні   Надії Качур та Тетяни Казанської-Гавриш.

Із вітальними словами до присутніх звернулися Олена Назарець та Ігор Кочурський. Вони подякували організаторам, зазначили, що подібні фестивалі потрібні й важливі, побажали усім колективам вдалих виступів, професійного виконання, творчого натхнення, а глядачам гарних емоцій та вражень.

Розпочалася концертна програма із виступу народного аматорського хорового колективу працівників культури під керівництвом Ігоря Кочурського. Українськими народними піснями, власним талантом, різнобарвними костюмами, грою на музичних інструментах, акапельним виконанням та запальними танцями публіку вражали жіночі та чоловічі вокальні ансамблі, квартети, тріо із Гавришівки, Мізяківських Хуторів, Стрижавки, Малих Крушлинець, Стадниці, Агрономічного,  Некрасово, Кордишівки, Побережного, Писарівки, Щіток, Михайлівки, й добре знані не тільки на території нашого району, але й  всієї України, гурти РБК – «З роси й води» та «Подільські музики».  Колективи закладів культури об’єднаних територіальних громад радо долучилися до участі у цьому прекрасному дійстві. Радували своїм мистецтвом Комарівські та Вороновицькі артисти, жіночі ансамблі   з Сокиринець, Хижинець, Парпурівець, Луки Мелешківської, Якушинець та Зарванець.

Фахівці обласного центру народної творчості відзначили високомистецьким виконанням та оригінальністю репертуару вокальні ансамблі «Мрія», Стадницького СБК, «Подолянки» Агрономічного СБК, «Коралі» Сокиринецького СБК, сімейне тріо Мельничуків Михайлівського СК, «Водограй» з Гавришівки. Окремо Ніна Іванівна Джус відмітила жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» Зарванецької філії Якушинецького ЦКтаД, зазначаючи, що колектив гідний присвоєння звання «народний аматорський». Схвальні відгуки за свою творчу працю також отримали керівники творчих колективів району Олег Козяр, Сергій Мороз, Леонід Луцишин, Павло Пісковий, Тетяна Казанська-Гавриш.

По закінченні дійства усіх учасників фестивалю нагородили Дипломами та пам’ятними статуетками. Також подяки за допомогу в організації проведення фестивалю були вручені Олені Назарець, Ніні Джус, Ігорю Кочурському. Віншуючи учасників фестивалю, Альона Романенко  подякувала колективам і гостям за те, що завітали на чудове свято пісні.

Підсумовуючи побачене та почуте, можна з упевненістю сказати, що весняне свято «Букет моїх пісень» пройшло на «ура». Відтак сподіваємось, що в майбутньому акорди фестивалю щорічно звучатимуть все гучніше та гучніше.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація