Голова районної ради прийняв участь в кущовій нараді по покращенню екологічного стану у Вінницькій області

15.03.18

14 березня 2018 року в приміщенні Жмеринської райдержадміністраці відбулась кущова нарада, яку проводив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник, за участю представників департаменту житлово – комунального господарства облдержадміністрації, керівників Жмеринського, Вінницького, Тиврівського, Літинського районів, м. Жмеринка,  об’єднаних територіальних громад. Вінницький район представляли голова районної ради Сергій Сітарський, голова Лука-Мелешківської ОТГ Володимир Сич, голова Якушинецької ОТГ Василь Романюк, начальник управління економіки райдержадміністрації Ліна Мельничук та завідувач сектору інфраструктури управління економіки райдержадміністрації Юрій Глушенок. 

На початку зібрання Василь Броварник акцентував увагу присутніх на основних питаннях, які потребують негайного обговорення та вирішення. Зокрема: проведення благоустрою, поводження з твердими побутовими відходами, ремонт доріг та створення умов для комфортного проживання та пересування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Щодо проведення заходів із благоустрою заступник голови Вінницької облдержадміністрації  зазначив:

«Таке ганебне явище, як сміттєзвалище повинно назавжди зникнути з нашого життя. А в боротьбі із порушниками правил благоустрою потрібно вживати жорсткі заходи, залучаючи екологічні інспекції, штрафні санкції, проведення інформаційно – роз’яснювальної кампанії».

У формі конструктивного діалогу відбулось обговорення питання поводження з твердими побутовими відходами. Своє бачення вирішення проблеми сортування та переробки сміття в своєму регіоні висловили присутні керівники територіальних громад.

Зокрема, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза  зазначив, що прийнято розпорядження, відповідно до якого в районі розпочались заходи із благоустрою. В цьому питанні є тісна співпраця із сільськими, селищним головами, керівниками структурних підрозділів, філії «Жмеринський райавтодор», Жмеринським міськрайонним центром зайнятості. Вирішується питання сортування побутових відходів. Для цього придбано 310 контейнерів для роздільного сміття. На сьогоднішній день в районі розроблено проект Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018 – 2020 роки, яку планується прийняти на найближчій сесії районної ради.

Під час засідання Василь Броварник зазначив: «Стратегія Вінницької області – стовідсоткова переробка сміття. Одним із способів вирішення проблеми є створення регіонального підприємства, яке б переробляло побутові відходи декількох районів».

Виходячи з цього, він закликав всіх комплексно підійти до вирішення питання сортування та переробки відходів.

Окремо розглянуто питання ремонту доріг у 2018 році. Заступник голови облдержадміністрації зазначив, що 7,5 тис. км місцевих доріг державного значення передано у власність облдержадміністрації. З Державного бюджету на їх утримання та ремонт виділено 623 млн. грн. на ремонт. Із них 62 млн. грн.  планується спрямувати на ремонт доріг комунальної власності.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація