В Якушинецькій ОТГ через 23 роки урочисто відкрито капітально відремонтований дитячий садок «Золота рибка»

16.10.19

15 жовтня 2019 року став особливим днем для жителів Якушинецької громади, на який чекали довгих 23 роки. В селі Зарванці після капітальної реконструкції відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Золота рибка»: просторого, обладнаного за сучасними вимогами, який будуть відвідувати 75 дошкільнят. Загальна площа закладу складає 1574 квадратних метри.

І не дивно, що найбільше очікували на цю подію батьки найменших жителів і сама малеча.

Як же все починалось? У центрі житлового масиву Рибкомбінат знаходився дитячий садок. Сюди кожний ранок поспішала гомінка сільська малеча. Весело і дружно жила ця велика сім’я до 1996 року. Зміни у державі призвели до занепаду закладу, майже до руїн: понад два десятиліття занепаду та руйнування.

Важко було прийняти рішення розпочинати роботу по відновленню будівлі, адже це потребувало багато коштів, але керівництво вирішило: бути дитячому садку!

Змінилося керівництво сільської ради, але не змінилося бажання – продовжувати добрі справи.

В 2017 році 24 грудня розпочались роботи по реконструкції будівлі. В «Золоту рибку» вдихнули нове життя. Аджедля громади, яка стрімко зростає та розвивається, такий садочок був не лише актуальним, але й життєво необхідним.За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення робіт по відновленню заходу було виділено майже 12 млн.грн. та з місцевого бюджету близько 6 млн.грн.Неабияк  допоміг зарванчанин, меценат - Сергій Кушнір, який постійно робить для громади добрі справи.

Розділити радісну подію та привітати громаду, а найбільше, малечу завітали: голова районної ради Сергій  Сітарський разом із заступником Олексієм Плакидою, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова Якушинецької ОТГ Василь Романюк, заступник Якушинецького сільського голови Людмила Грабова, депутат обласної ради Володимир Кістіон, депутат районної ради Василь Катілов, підприємці та громадськість села.

Вітаючи, голова районної ради Сергій Сітарський зазначив: «Приємно відзначити, що, починаючи з Писарівської громади в 2017 році, ми постійно відкриваємо дитячі садочки. Адже колись, в 2006 році, їх в районі налічувалось лише 16. Хочу подякувати всім мешканцям, які турбувались про приміщення, обергіали його і вірили, що настане день, коли він знову запрацює. Велика вдячність і депутатам різних скликань, які теж доклали зусиль задля збереження та відкриття садочка. Якщо відкривається садочок – це означає, що село живе і буде жити. І сьогодні ми бачимо радісні посмішки та щасливі оченята наших дітлахів. Але відкриття дошкільного навчального закладу – свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер діти перебуватимуть під опікою, наглядом і  любов’ю вихователів. Адже кожен з батьків мріє про достойне майбутнє своїх дітей. Від тієї підготовки, яку дошкільнята отримають зараз, в значній мірі залежить те, з якими знаннями вони прийдуть до школи та якими фахівцями стануть у майбутньому. Тож вітаю всіх з нем народження садочка «Золота рибка». Успіхів, процвітання і здійснення мрій».

В якості подарунка голова районної ради Сергій Сітарський та голова райдержадміністрації Михайло Демченко повідомили, що з районного бюджету буде виділено кошти на придбання телевізора для дошкільного закладу.

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Для вихованців «Золотої рибки» підготовлено просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, казковими ігровими куточками, затишними спальнями. Заклад має обладнаний музичний зал, спортивний зал з всім необхідним спортивним інвентарем. Адже від того, як ми дбаємо про підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства. Колектив  закладу дошкільної освіти  «Золота рибка» — це колектив однодумців, творчих, талановитих людей, яких об’єднує бажання виховати гармонійно розвинену особистість дошкільника, розкрити її творчий потенціал та підготувати лідерів майбутнього. Очолила колектив  закладу дошкільної освіти  «Золота рибка» - Наталя Качан.

Після урочистого перерізання святкової стрічки увійти в рідний садочок через райдужні ворота -  ворота щастя - запросили першими зайти вихованців групи «Смайлики», «Грайлики» та «Розумашки».    

Потім присутні на святі з радістю і хвилюванням теж переступили поріг нового закладу та побували в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат.

Нові яскраві іграшки і казкова атмосфера вабить малечу. Батьки можуть бути спокійними - їхнє чадо в надійних руках. Відкриття садочка вселяє у людей надію на нове життя.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація