В Якушинецькій ОТГ обговорено Стратегію розвитку громади на 2018-2025 роки

22.02.18

20 лютого 2018 року в приміщення Якушинецького будинку культури відбулося обговорення проекту Стратегії розвитку Якушинецької об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки  у межах проекту «Належне управління територіями громад і досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства».

 

На заході були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутати районної ради Людмила Марценюк, Олександр Мельник, Василь Катілов, місцеві депутати, члени виконкому, Дашківецький сільський голова Віктор Медяний, Бохоницький сільський голова Ігор Савчук, Некрасовський сільський голова Валерій Тарасюк, Пултівецький сільський голова Зоя Заверуха, представники ГО «Єврорегіон-Дністер» Олексій Гаврилов та Анастасія  Ланова, а також представники Робочої групи з розробки Стратегії розвитку. На презентацію проекту Стратегії завітали представники ЗМІ, громадських організації та населення громади.

Із доповіді голови Якушинецької сільської ради Василя Романюка було докладно поінформовано присутніх про здобутки громади за останні два роки, надано характеристику стану інфраструктури, освіти, медицини, культури, соціального захисту, громадської та пожежної безпеки;  результати оцінки суспільної думки населення про пріоритети розвитку; а також сформовані стратегічні цілі до 2025 року. Доповідачу були надані як поточні питання: правила використання водних об’єктів, встановлення зупинок, виконання інвестиційних угод; так і стратегічні: плани на подальше приєднання населених пунктів в громаду.

Голова районної ради Сергій Сітарський після доповіді побажав громаді процвітання, виконання поставлених завдань та запитав, чи є в перспективі збільшення меж Якушинецької об'єднаної  територіальної громади.  

Сільський голова Василь Романюк подякував за надані питання, зобов’язався рухатися в напрямку їх вирішення та повідомив, що в залі присутні сільські голови Дашковецької, Некрасовської та Пультівецької громад, які повинні на своїх наступних сесіях розглянути питання про приєднання до Якушинецької ОТГ. 

Після презентації проекту Стратегії в Будинку культури відбувся реквієм на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні, а також  безкоштовний показ фільму «Тримай біля серця».

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація