В Стадниці провели фестиваль духових оркестрів «Сурми Стадниці»

20.06.17

17 червня 2017 року в с. Стадниця Вінницького району відбулось гарне свято - Фестиваль духових оркестрів «Сурми Стадниці», яке стало вже стало традиційним для жителів Стадниці, адже проводиться вже другий рік поспіль. Присвячено воно пам’яті першого диригента народного аматорського духового оркестру Стадницького Будинку культури Ковальчука Якова Климовича.   

Підтримати традиції та долучитись до свята завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин, Сосонський сільський голова Микола Демченко, начальник відділу культури і туризму Вінницької райдержадміністрації Володимир Мазур, провідний методист ОЦНТ Зоя Красуляк, директор районного Будинку культури Василь Мумро, отець Сергій з Сосонського храму та жителі села. Почесним гостями на святі також була донька диригента Катерина Кріпак з родиною, яка проживає в Києві, а на літо переїжджає в рідне село.

Перед присутніми виступили місцеві та запрошені колективи. А саме, участь у фестивалі приймали: народний аматорський духовний оркестр Стадницького Будинку культури під керівництвом Олександра Хижука, народний аматорський духовий оркестр с. Моївка Чернівецького району Вінницької області під керівництвом Михайла Свидри, духовий оркестр с.Вербка Чечельницького району Вінницької області під керівництвом Святослава Мельника, ансамбль троїстих музик с.Бабчинці Чернівецького району Вінницької області під керівництвом Віктора Швидри та народний аматорський ансамбль весільних музик «Заграй» с. Сосонка Вінницького району.  

Кожний ансамбль представив свою програму з різноманітними та цікавими номерами. Після виступів Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин нагородив всіх учасників Подяками  та пам’ятними сувенірами. Подяки та пам’ятні сувеніри отримали і всі запрошені гості.

Голова районної ради Сергій Сітарський привітав всіх зі святом, подякував колективам за чудові номери і створення гарного та піднесеного настрою. Побажав всім успіхів, творчого натхнення і процвітання. Також висловив сподівання, що такий фестиваль справді стане традиційним і щороку все більше і більше творчих колективів будуть приймати участь та робити це свято ще більш масштабнішим та яскравішим.               

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація