В с.Гавришівка відбувся фінальний матч на Кубок Вінницького району з футболу сезону 2017-18 р.р.

02.07.18

28 червня 2018 року на стадіоні в селі Гавришівка Вінницького району відбувся фінальний матч на Кубок Вінницького району з футболу сезону 2017-18 рр., у якому зустрічались аматорські колективи з Вінницьких Хуторів «Джем Поділля» та «Лука» з Луки-Мелешківської.

Чисельна торсида вболівальників прибула на підтримку своїх команд, до яких долучились мешканці навколишніх сіл. Урочисте відкриття фіналу проводили Голова районної федерації футболу Олександр Мельник та голова ВРО ФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі. Повболівати за команди та привітати переможців прибули голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутати районної ради Володимир Павловський, Віктор Шмігель, Лілія Юзвенко та очільник Гавришівської територіальної громади Олександр Бахнівський.

У фінальному матчі зустрічались абсолютно діаметральні команди, що підходили до останнього у сезоні матчу у різних спортивних кондиціях. Якщо підопічні Валерія Базалицького вдало розпочали сезон, демонструючи впевнену гру, цілком заслужено очолили турнірну таблицю чемпіонату району в Прем’єр лізі після першого кола, то «Джем-Поділля» розпочинав сезон з невдач. Проте, Лучанам не вистачило концентрації як в сезоні, так і у фінальному матчі зокрема: початок фінальної гри був за ними, вони ж перші відкрили рахунок, а закінчення пройшло під акомпанемент «Джем-Поділля».

На шляху до фіналу номінальні господарі поля ФК «Джем-Поділля» спочатку здолали опір «Фавориту» з Ворошилівки, що виступає у Першій лізі чемпіонату. Пізніше, не без проблем, був подоланий ФК «ІнтерАТ» із Гавришівки, а останнім кроком стали два фантастичні півфінальні матчі проти бронзового призеру чемпіонату ФК «Патріот» із Агрономічного, де у матчі-відповіді, на останніх хвилинах гравці Вінницьких Хуторів схилили шальки терезів на свою користь.

Шлях номінальних гостей був не менш тернистим. Спочатку, лучани легко розібрались на їхньому полі із ФК «Бохоники», після чого у чвертьфіналі їх чекали ФК «Якушинці», якому вдалось пройти завдяки виїзній перемозі. У півфіналі, у надзвичайно важкому поєдинку, команда на останніх хвилинах змогла дотиснути «Десну» із Сосонки, після виїзного нічийного рахунку.

Як і годиться, фінальний матч розпочався із вибуху емоцій кожної команди ти її вболівальників. Уже на першій хвилині Лепетун чудовим обвідним ударом у дальню дев’ятку відкрив рахунок у матчі. Підопічні Соцького не забарились із відповіддю: у наступній атаці Васалатій чудовим ударом зрівнює рахунок у матчі! Далі події розгортались ще цікавіше. Знову після стандарту, у виконанні Лепетуна, лучан уперед виводить Бондарєв, який вдало зіграв на добиванні. Але довго радіти їм не дозволив Красій, що замкнув головою довгу передачу з лівого флангу: 2:2 уже на 9-тій(!) хвилині матчу.

Після гольової феєрії команди дещо заспокоїлись та гра перемістилась у центр поля. Моменти ж часто виникали біля воріт обох з команд. У середині тайму «Джем-Поділля» вперше у матчі виходить уперед, а ще через кілька хвилин подвоює перевагу. Здавалось, що команда повністю перехопила ініціативу та почала контролювати хід гри, але з цим не були згодні гравці ФК «Лука». Бондарєв та Потушинський розіграли чудову комбінацію, після якої останній скоротив відставання своєї команди. Під завісу першого тайму Бондарєв мав шанс зрівняти рахунок, але його удар прийняла на себе стійка воріт…

Другу половину зустрічі команди продовжили у такому ж високому темпі. Після кількох хвилин «розвідки» команди знову активізувались. Кожна з команд проводила гострі атаки та забити знову вдалось номінальним господарям поля. Чудовим ударом від поперечки воріт Красій збільшує перевагу своєї команди! Шанс на інтригу лучани мали під кінець зустрічі, коли арбітр призначив пенальті у ворота «Джем-Поділля». До м’яча підійшов Бондарєв, але свій шанс він не реалізував, пробивши у воротаря. Після цього моменту із додатковою енергією почали атакувати гравці із Вінницьких Хуторів, що ще двічі змусили виймати голкіпера лучан м’яч із сітки воріт.

Гравці продемонстрували свою майстерність та командну згуртованість. У запеклій безкомпромісній боротьбі ФК «Джем-Поділля» здобув перемогу з рахунком 7:3. Команда була нагороджена дипломом за зайняте І місце, «золотими» медалями  та кубком.

Команда ФК «Лука» була нагороджена дипломом та «срібними» медалями за зайняте ІІ місце.

Після закінчення матчу команди були нагороджені дипломами, гравці грамотами, а переможці отримали красень кубок. Нагородження проводили голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та голова Вінницької РДА Михайло Демченко. Кращим гравцем фінальної гри, за рішенням організаторів, було визнано капітана ФК «Джем Поділля» Олега Красія, який до того ж забив два м’ячі в ворота суперника.

Останнім часом у Вінницьких Хуторах відбувається підйом футболу, завдяки керівнику команди Ткаченку Володимиру​: повернулись до складу провідні гравці. Окремо хотілось відзначити судівство матчу: бригада арбітрів на чолі з Дмитром Поступайлом разом з асистентами продемонструвала високий професіоналізм, об’єктивність та неупередженість суддівства.