В селі Зарванці з 90-річчям вітали волонтерку та активного громадського діяча

06.04.20

03 квітня в селі Зарванці відзначила своє 90-річчя шановна та знана на все село трудівниця, волонтерка, активний громадський діяч  - Голуб Ніна Пилипівна. Напевно, немає такої людини в селі, яка б не знала ювіляршу. Адже вона відома жителям села уважним й чуйним ставленням до людей, активною життєвою та громадянською позицію в питаннях благоустрою та у вирішенні важливих для сельчан питань.

На візит почесних гостей Ніна Пилипівна очікувала з нетерпінням і тому зустрічала їх щирою посмішкою та сяючими очима. У гостинну оселю іменинниці завітали голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська, депутат районної ради Людмила Марценюк та голова районної ветеранської організації Петро Василинич. Разом з ювіляркою гостей зустрічала донька з чоловіком.

Почесні гості, віншуючи іменинницю, бажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за те, що достойно змогла пережити всі випробування, які випали на його долю, і ще сьогодні не перестає робити гарні справи, активно приймаючи участь в житті громади.

А випробувань на долю ніни Пилипівни випало чимало, як і на долі тих, хто пройшов через голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови...

Все життя іменинниці пройшло на території рідного села Зарванці. Тут вона народилась у великій родині, де виховувалось шестеро дітей (Ніна Пилипівна була третьою дитиною), закінчила шість класів місцевої школи, а потім розпочала свій трудовий шлях. Вона залишилась в школі, але вже не вчитися, а працювати прибиральницею. А далі... війна. В ці роки тяжко було всім, але Ніна Пилипівна витримала все, зберігши в душі оптимізм, наснагу та велику любов до життя. В післявоєнні роки працювала прачкою в Якушинецькому спеціальному профтехучилищі. Трохи згодом трудовий шлях Ніни Пилипівни продовжився в місті Вінниці: технічний працівник в Вінницькій дитячій лікарні №2, нянечка у Вінницькому районному пологовому будинку, техперсонал на Вінницькому облводоканалі. Завершився офіційний трудовий шлях роботою нянечки у Вінницькому дитячому дошкільному будинку, звідки пішла на заслужений відпочинок майже в 70 років.

Після виходу на пенсію присвятила себе родині та громадській роботі. Разом з чоловіком Голубом Василем Федоровичем, теж жителем села Зарванці, виховали прекрасних доньку та сина, в яких вклали всю свою любовь та ніжність. На жаль, сьогодні поряд немає другої половинки, але ніна Пилипівна живе разом з донькою та її родиною, даруючи свою любов ще й онуку та правнуку. Здавалося б, людина на пенсії повинна відпочивати, але це не про Ніну Пилипівну. Всім нам потрібно вчитися та брати приклад з її активності та постійного бажання робити гарні справи. Вона постійно допомогає людям та громаді. Якщо хтось важко хворів чи траплялось лихо, вона завжди приходила на допомогу. Коли будувалась церква, прийняла активну участь у зборі коштів на її спорудження, а чоловік, будучи інженером-будівельником, розробив проект на її будівництво. Потім довгий час співала в церковному хорі, а тепер є просто постійною прихожанкою і постійно намагається усіляко допомогти.  Коли розпочалась війна на Сході, вона займалась волонтерством, збираючи кошти на кровозупинні препарати, і їй вдалося зібрати не  мало - не багато, більше 10,0 тис.грн.

Ще одним з постійних обов’язків ювілярки є благоустрій села. Так, вона доглядає на місцевому кладовищі могили воїнів Другої світової війни, займається благоустроєм зупинок, засаджуючи їх квітами та деревами. А ще доглядає за Хрестом на території села, який встановлено в пам’ять жертвам Голодомору.

Щодня вона прокидається о п’ятій ранку і розпочинає день з молитви за Україну, родину та всіх людей, за мир, здоров’я та процвітання. Аби помолитися за Україну Ніна Пилипівна у 82 роки навіть їздила до Єрусалиму. А за своє життя об’їздила всі монастирі по Україні. Така вона - трудівниця, волонтерка, чуйна і добра, уважна і духовна людина.

Хочеться ще раз щиро хочетьсяпобажати Ніні Пилипівні та її родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба. Нехай її енергійність та активна громадська позиція не загасають, а подальший життєвий шлях буде легким і світлим. А нам молодому поколінню вчитися і брати приклад з таких людей. Миру та довгих років життя Вам та Вашій родині, шановна Ніно Пилипівно!        

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація