В селі Щітки Вінницького району освятили новозбудований храм

05.11.18

Вчора, 4 листопада, в с.Щітки Вінницького району відбулась важлива подія для віруючих Вінниччини -  освячено новий храм на честь Святителя Миколая Чудотворця Української греко-католицької церкви.

Очолити Божественну літургію та здійснити чин освячення храму на Вінниччину прибув єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф Мілян. Преосвященному владиці співслужили: протопресвітер Вінницького протопресвітерства УГКЦ о. Микола Дуркалець, духовенство Української греко-католицької та римо-католицької церков.

На урочистий захід завітали голова районної ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, працівники сільської ради, віряни та гості свята. Під час заходу вітали єпископа Йосифа на Вінниччині та усіх парафіян із відкриттям новозбудованої святині, відзначивши, що відкриття нового храму є великою та значущою подією, адже сюди будуть приходити люди, набиратися духовності, підносити молитви за свою рідну землю та державу.

Використано матеріали 
сайту Вінницької ОДА

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація