В селі Побережне відзначили подвійне свято

12.11.18

 

У суботу, 10 листопада, село Побережне гучно святкувало 50 років з дня перейменування (раніше село мало назву Зарудинці) та 45 років місцевому будинку культури. Святкова зала гостинно зустрічала жителів села та почесних гостей.

На ювілей завітали: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Альона Романенко, депутат Вінницької районної ради  Віктор Титко, Степанівський сільський голова Сергій Зашкарук.

Побережняни були раді гостям і зустрічали їх хлібом та оплесками.

Розпочали святковий концерт виконанням Гімну України, віршем і піснею, яку присвятили учасникам ООС на сході України. Далі на сцену запросили Сергія Сітарського.                            

Вітаючи жителів села, голова Вінницької районної ради поділився гарною новиною, повідомивши, що на останній сесії районної ради за сприянням депутата районної ради Віктора Титка з районного бюджету виділено кошти в сумі 10,0 тис. грн. для встановлення опалення в кімнаті гурткової роботи сільського Будинку культури.

Яскравими були виступи запрошених творчих колективів «Викрутаси» (керівник Інна Нікітенко, смт Вороновиця), тріо «Роса» (районний будинок культури), дитячого танцювального колективу Вороновицької школи мистецтв. Продовжили святковий концерт учасники художньої самодіяльності Побережненського будинку культури. Глядачі не шкодували долонь для оплесків, віддячуючи артистам за чудові номери.

А далі на сцену для вручення квітів і подяк сільський голова Андрій Король запросив колишніх сільських голів: Володимира Дрозда, Оксану Шинкарук, Ніну Маленкову таВасиля Плаксія.

Найзворушливішим моментом концерту було запрошення на сцену колишніх працівників будинку культури  за усі 45 років.   

Гучними оплесками зустрічали першого директора Анатолія Ошура та першого художнього керівника Віру Бойко. 

І ще раз зала вибухнула оваціями, коли на сцену виходили Анатолій Прищепа та Сергій Цуркан. Усім вручили квіти та подяки за багаторічну творчу роботу. А на екрані, як спогади, за майже півстоліття змінювалися фото з концертів минулих років.

Завершився концерт піснею «Україно-ненько» у виконанні хорового колективу (солістка - директор будинку культури Ольга Пацалюк).

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація