В селі Медвеже Вушко створили нову робочу групу та визначили дату таємного голосування

27.01.20

В селі Медвеже Вушко 26 січня, в неділю, в черговий раз відбулось зібрання мешканців  громади, яке ініціювала ініціативна група, незадоволена тим, що не заважаючи на прийняті рішення попередніх зборів, сільська рада, на їх думку, і надалі не діє.

Після попередніх зборів, які пройшли 11 січня цього року, вже повинно було відбутись опитування. Наразі, далі, ніж утворення робочої групи, сільська рада не спромоглась рухатись.    

Тому, по закінченню обговорень присутні утворили з бажаючих нову робочу групу і визначили дату проведення опитування мешканців шляхом таємного голосування: 2 лютого 2020 року, в неділю з 8.00 до 18.00 год. в Будинку культури з видачею по пред’явленню паспорта опитувального бюлетеня, в якому буде два питання: «Ви за приєднання до Агрономічної ОТГ?» чи «Ви за приєднання до Якушинецької ОТГ?».     

Цього разу в зборах прийняли участь депутат обласної Ради Ігор Вернигор, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, депутат районної ради Тетяна Закревська та три депутати сільської ради. Сільський голова Павліна Роздайбіда цього разу збори проігнорувала.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація