В селі Лука-Мелешківська провели в останню путь 23-річного снайпера, який загинув на Донбасі

25.05.18

Цьогоріч святкові останні дзвоники у Вінницькому районі починались з хвилини мовчання по загиблому воїну - 23-річному снайперу, який загинув на Донбасі. 

Нещастя сталося вночі 22 травня у районі проведення операції Об'єднаних сил на території Донецької області.
Військовослужбовець, командир 2 відділення снайперів взводу снайперів військової частини А0998, молодший сержант Коломієць Богдан Олександрович, загинув в результаті осколкового поранення в голову, верхні кінцівки, грудну клітку, поранення не сумісне з життям.
Богдан Олександрович народився 29 квітня 1995 року. Був призваний на військову службу 28 листопада 2016 року. Хлопець був не одружений. У хлопця зали залишились батьки та сестра.
Поховали учасника бойових дій на місцевому кладовищі в с.Лука-Мелешківська.
 
 
Провести в останню путь героя та висловити співчуття родині загиблого прибули представники районної та місцевої влади. Це голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова Лука-Мелешківської ОТГ Володимир Сич.
Попрощатися з односельцем прийшли сотні людей: побратими, учні та вчителі місцевої школи, працівники дитячого садочка, просто односельчани. Всі висловлювали співчуття, розповідали, що загиблий герой був дуже гарною людиною. 
 
Рідні та друзі розказували, що Богдан підписав контракт після закінчення 4-го курсу ВНТУ. Постійно читав, навчався, мріяв здобути другу вищу освіту...Востаннє був вдома ще минулої осені.
Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям загиблого.
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація