В селі Дорожне вирішували питання збереження ФАПу

26.09.18

25 вересня 2018 року в приміщенні Дорожненської сільської ради відбулись збори громадян.

Збори було ініційовано з приводу функціонування та фінансування ФАПу с.Дорожне, враховуючи сьогоднішні процеси реформування системи охорони здоров’я.

На збори були запрошені голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник.

Головний лікар Вадим Пасічник ознайомив присутніх з процесом реформування первинної ланки охорони здоров’я у Вінницькому районі та повідомив, що ФАП с.Дорожне буде функціонувати і надалі, закриття установи не планується. Сімейний лікар у даному закладі буде приймати хворих два дні на тиждень, а медична сестра буде перебувати постійно.

Також було обговорено питання фінансування закладу.

Голова районної ради Сергій Сітарський повідомив, що в даному населеному пункті ФАП необхідний для належного обслуговування громади та при необхідності буде виділено додаткове фінансування з районного бюджету.

Голова Дорожнянської сільської ради Яна Пушечнікова запевнила, що буде виділено додаткове фінансування з сільського бюджету на утримання даного закладу.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація