В селі Агрономічному на зборах громадян обговорили нагальні питання

01.10.18

29 вересня поточного року за ініціативи депутатів сільської ради та мешканців громади в с. Агрономічне відбулись збори громадян, на які був запрошений та прийняв участь голова районної ради Сергій Сітарський. На збори також завітав і голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. Збори проходили в приміщенні сільського Будинку культури під головуванням Агрономічного сільського голови.

На порядок денний було винесено три питання.

Перше питання стосувалось добровільного об’єднання громадян в Агрономічну ОТГ з центром в с.Агрономічне, до складу якої мають увійти Бохоницька, Ільківська та Медвеже-Вушківська громади. Питання в громадах на сьогодні знаходиться на обговоренні і є нагальним. Тому, частина депутатського корпусу Агрономічної сільської ради, яка відвідала Томашпільську ОТГ, на зборах поділилась отриманими враженнями від добровільного об’єднання, як відбувся цей процес та як живе сьогодні об’єднана громада. Як і завжди, питання викликало бурхливі обговорення та тривалі дискусії.

Другим питанням мешканці обговорювали роботу ЖЕКу, але згодом перейшли до третього земельного питання. Третє питання стосувалось земель, по яких на даний час відбувається судовий процес. 

Після обговорення земельного питання знову повернулись до роботи ЖЕКа, водопостачання та підняття тарифів на комунальні послуги для населення. На думку більшості мешканців, ЖЕК не справляється зі своїми обов’язками і за підсумками роботи має перед Вінницяоблводоканалом борг  на суму 1,2 млн.грн. В ході обговорення громадяни вносили пропозиції розірвати угоду з ЖЕКом. В результаті вирішили всі пропозиції висловити в зверненні, яке направити на розгляд сесії сільської ради. 

Загалом, під час зборів виникало багато запитань, які турбують мешканців. Сподіваємось, що спільними зусиллями всі проблемні питання будуть вирішені.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація