В с. Некрасово урочисто відкрили відремонтований Будинок культури

17.07.19

14 липня 2019 року в селі Некрасово відбулось урочисте відкриття Будинку культури після капітального ремонту приміщення, який тривав довгих п’ять років. Відновлення повноцінної роботи Будинку культури важлива подія для села, оскільки це Будинок культури - це культурне життя, дозвілля, розвиток та процвітання.   

Привітати з важливою подією на свято завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко та депутат районної ради Сергій Мицик.

У своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський зазначив: «Ми зібрались в гарному та ошатному будинку культури. Приємно відкривати такий гарний сільський клуб. Все це – результат роботи не тільки влади, громадськості, а й жителів села.Впевнений, що такий будинок культури має бути в кожному населеному пункті. Тепер повноцінно запрацює центр культурного розвитку села, де будуть відбуватись найголовніші та найвизначніші події. Там, де існує клуб, буде продовжуватись життя. Доказом цього є заповнена зала, усміхнені обличчя та сяючі очі. Дякую всім, хто долучився до цієї важливої та гарної справи. Зі святом всіх!»

Керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко вручили директору Будинку культури подарунковий сертифікат на придбання принтера. До привітань долучився і депутат районної ради Сергій Мицик, який подарував праску та дошку для прасування. Начальник культури і туризму райдержадміністрації Альона Романенко подарувала сертифікат на придбання сценічного світла.

Хочеться зазначити, що ремонтні роботи тривали 5 довгих років. Адміністративна будівля була збудована ще в 30-ті роки. Тут була початкова школа, потім функціонував клуб та сільська рада. В 2012 році сільська рада переїхала в нове приміщення. У 2013 році було прийнято рішення про ремонт Будинку культури.

2014 року розпочалися ремонтні роботи. Було перекрито дах, укріплено стіни, замінено вікна та двері на металопластикові, зроблено ремонт підлоги, фойє, глядацької зали, проведено благоустрій території. Капітальний ремонт культурного закладу в селі став можливим за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. Загальна вартість будівництва Будинку культури склала 2 млн.678 тисяч. грн., з них: державний бюджет 1,0 млн.грн., районний – 1млн. 134 тис.грн., сільський – 542,7 тис.грн.

Тепер в сільському Будинку культури створено належні умови для того, щоб місцеві жителі в комфортних умовах проводили святкові заходи.

З оновленої сцени аматорські колективи, не тільки місцеві, а й запрошені з інших областей України, протягом 2,5 годин дарували чудовий концерт.

«Сьогодні ми усі переконані, що в кожному населеному пункті обов’язково повинні бути Будинок культури, школа та дитячий садочок. Адже це говорить про те, що село є і буде», - зазначив сільський голова Валерій Тарасюк.

На знак подяки Некрасовський сільський голова Валерій Тарасюк вручив грамоти за активну участь в культурній діяльності села очільникам району Сергію Сітарському та Михайлу Демченку, а також спонсорам та колективам-учасникам святкового заходу.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація