В рамках робочого візиту відвідали Стрижавську громаду

02.07.20

01липня в рамках робочого візиту голова районної ради Тетяна Закревська разом із заступником Олексієм Плакидою та головою Вінницької районної організації ветеранів України Петром Василиничем відвідали Стрижавську селищну раду. Вони зустрілись з очільницею громади Таїсією Короленко, яка провела невелику екскурсію приміщенням селищної ради. Так, на першому поверсі працює Центр надання адміністративних послуг. На другому - розташувався апарат селищної ради. Таїсія Анатоліївна розповіла, чим сьогодні живе Стрижавка, що зроблено, що робиться і які плани на майбутнє. Розповідаючи, не могла не згадати про нещодавню урочисту подію, яка відбулась напередодні Дня Конституції України та Дня молоді -  відкриття спортивно-ігрового комплексу по вулиці Київська. Роботи по облаштуванню тривали приблизно один рік та було витрачено близько 7,0 млн грн. з селищного бюджету. Але скільки не розказуй - краще побачити все на власні очі. Тому, селищний голова запросила делегацію району відвідати і на власні очі побачити новий комплекс.

Прибувши на місце, одразу стало видно, що керівництво селища піклується про своїх мешканців, особливо молодь та спрямовує свої зусилля на виховання здорової, розвиненої та сильної духом молоді. Адже, тепер молоді Стрижавської громади доступне чудове міні-футбольне поле зі штучним покриттям та трибуною для вболівальників, спортивне ядро із різноманітними тренажерами та ігровий майданчик. Усе це розташовано поряд, територія облаштована зоною відпочинку для батьків. Тож відтепер у селищі з’явилось місце, де молодь може з користю провести час, а матусі спокійно відпочиватимуть, поки дітки гратимуться та спілкуватимуться у безпечному та цікавому просторі.

Очільниця селища ради, розповідаючи, зазначила, що ця подлія стала справжнім святом для громади: «Багато років тому, це місце люди самостійно обрали для облаштування, тоді, власноруч було зроблено зони відпочинку. Наші мешканці намагались облаштувати тут хоч якісь умови для дозвілля молоді і своїми діями спонукали нас до створення тут справжнього спортивного осередку, яке ми бачимо сьогодні. Хочеться вірити, що це лише початок масштабної розбудови інфраструктури та розвитку селища».

Оглянувши спортивний майданчик, футбольне поле та тренажери, делегація вшанувала память та відвідала пам’ятник воїнам, закатованим в роки Другої світової війни в період з 1941 по 1943 роки.    

Наостанок Таїсія Короленко показала ще один об'єкт, який наразі знаходиться в стадії будівництва - це спортивні майданчики, які також будуються для Стрижавської молоді. Завершення планується в листопаді поточного року. Але щаслива дітвора в нетерпінні  завершення будівництва вже опробовує нові майданчики. 

Підсумовуючи почуте та побачене, хочеться зазначити, що Стрижавську громаду очолює справжня господиня, яка працює задля добробуту та процвітання своїх мешканців.

Далі в планах очільниці району знайомство з іншими територіальними громадами, вивчення та обмін досвідом.     

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація