В рамках проведення обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» відбувся обласний конкурс науково-дослідницький робіт «Українська садиба на Поділлі»

03.05.18

В рамках проведення обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» 18 квітня 2018 року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів відбувся обласний конкурс науково-дослідницьких робіт «Українська садиба на Поділлі».

Участь у конкурсі брало 25 учасників з різних навчальних закладів Вінницької області. КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради представляла Нечипорук Анастасія – учениця 5 класу Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, вихованка гуртка «Українська мова» під керівництвом Березюк Анастасії Олександрівни – вчителя української мови та літератури Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, керівника гуртка «Українська мова».

У своїй роботі Анастасія дослідила особливості планування та оформлення житла, призначення та розміщення господарських будівель з прилеглими до них садом і городом, особисто провела фотофіксацію садиб, будинків, господарських споруд, анкетування та інтерв’ювання селян, оцінила рівень збереження українських садиб в селі Оленівка.

За підсумками конкурсу в номінації «Захист пошуково-дослідницьких робіт «Українська садиба на Поділлі» Нечипорук Анастасія посіла ІІІ місце в молодшій віковій категорії.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація