В рамках проекту «Збережемо рідний край» провели ознайомчу зустріч з експертом Швейцарського корпусу експертів Swisscontact Франзем Сталдером

05.10.18

В рамках проекту «Збережемо рідний край» голова районної ради Сергій Сітарський та керівник проекту Юрій Царук провели ознайомчу зустріч з експертом Швейцарського корпусу експертів Swisscontact Франзем Сталдером.

Сергій Сітарський ознайомив експерта з екологічним та природно-заповідним фондом району, реальним станом ситуації щодо утилізації ТПВ в районі, роботою районної ради щодо поліпшення санітарно-екологічного стану. 

Зі своєї сторони Франз Сталдер поділився досвідом напрацювання програмних документів та практичних дій щодо утилізації відходів в країних західної Європи. До прикладу, в Швейцарії більшість сміття спалюють на заводах і при цьому обігрівають приміщення житлового та промислового спрямування. 

Пан Франз підтримав ініціативи районної ради щодо навчання молоді та підвищення їх економічної свідомості. Також було підкреслено, що проект відповідає європейським стандартам, адже має в складі один з основних принципів - це не лише теоретичні основи, а й практичні дії. Дуже важливо, аби діти навчалися не лише мати в свідомості обсяг інформації, але і могти на практиці в своїй громаді реально виправити кризові ситуації або розробити дії з метою недопущення екологічних проблем. 

Також важливо проводити інформаційну політику серед органів влади, які безпосередньо приймають рішення з управління громадами. 

Експерт Франз Сталдер радить усім громадам вже зараз починати екологічну просвіту в громадах та реалізацію подібних проектів, в тому числі акції з висадки парків, лісів, очистки прибережних смуг, водойм.

Також, Сергій Сітарський ознайомив експерта з результатами проекту, який був реалізований районною радою в рамках програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», а саме, з відреставрованою пам’яткою національного значення XVІІІ століття, палацом Грохольських-Можайських в смт.Вороновиця. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація