В районі відзначили День медичного працівника

13.06.13

Щорічно у третю неділю червня відзначається День медичного працівника.

13 червня 2013 року в приміщенні зали засідань Вінницької районної ради відбулось урочисте відзначення Дня медичного працівника у Вінницькому районі.

З привітальними словами до запрошених працівників медичної галузі звернулись голова районної ради Щербатий С.К. та голова Вінницької райдержадміністрації Анікеєнко В.М.

Шербатий С.К. привітав всіх зі святом та відзначив наступне:

«Тільки завдячуючи Вам, вдавалось забезпечити населенню гідний рівень медичної допомоги, підтримувати той високий рейтинг довіри населення до медиків району. Ми, завдячуючи високому професіоналізму, взаєморозумінню, впевнено витримуємо конкуренцію обласних і міських закладів охорони здоров’я… Сьогодні наш район єдиний, який не закрив жодної бувшої дільничної лікарні. І в них є перспектива розвитку. Головне нам не розділити як людей на первинний та вторинний рівень, так і пацієнтів. Бо у них болить однаково - що на первинному, що на вторинному рівнях.

Сьогодні в районі не на словах, а на ділі працює чітка програма покращення матеріально-технічної бази кожного лікувально-профілактичного закладу. І в мене особисто немає сумніву, що вона буде виконана. Медицина дійсно стала пріоритетною галуззю в районі. Повернулись обличчям до проблем медицини майже всі сільські голови.

Шановні медики, в переддень свята хочу побажати Вам завжди бути медиками і ніколи пацієнтами. Здоров’я, миру, оптимізму, професіоналізму, бо професіонал суспільству завжди потрібен. Особливо в час сьогодення. Зі святом Вас, шановні!»

Відповідно до розпоряджень голови районної ради Щербатого С.К. та голови райдержадміністрації Анікеєнка В.М. були нагороджені грамотами та грошовою премією кращі працівники медичних закладів Вінницького району. 

 

Зі словами вдячності та привітання виступили головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Кривов’яз О.Л. та головний лікар Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шеремета Ю.П. 

Свої привітання медичним працівникам Вінницького району висловив депутат Вінницької обласної Ради Кудлаєнко С.В. в особі депутатів районної ради від політичної партії «Фронт змін» Марцинковського Л.В. та Кудлаєнка О.В.  

По завершенню офіційної частини відділ культури і туризму Вінницької райдержадміністрації подарував всім медикам свій подарунок – святкову концертну програму. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація