У зв'язку з відкриттям сучасного кабінету комп'ютерної томографії відбулось зібрання трудового колективу Вінницької ЦРКЛ

24.02.20

21 лютого у актовій залі Вінницької ЦРКЛ відбулось зібрання трудового колективу, на яке було запрошено керівництво Вінницької районної ради - голову районної ради Сергія Сітарського, його заступника Олексія Плакиду та заступника керівника виконавчого апарату Дмитра Часовських. Присутніми на зібранні також були головний лікар КНП «Вінницький районний ЦПМСД» Вадим Пасічник та юрисконсульт Діна Козинець.

Питання, по якому відбулось зібрання, стосувалось відкриття в приміщенні Вінницького районного ЦПМСД на першому поверсі кабінету комп’ютерної томографії та дотримання всіх необхідних норм при встановленні відповідного обладнання.

Представників трудового колективу Вінницької ЦРКЛ хвилювало питання дотримання всіх необхідних норм безпеки після відкриття такого кабінету. Чи буде це безпечним для персоналу, який працюватиме поряд?   

Для  надання кваліфікованих відповідей на хвилюючі питання на нараду також запросили директора ТОВ «Вінницький лікувально-діагностичний радіологічний центр» Сергія Перегончука, який детально розповів про етапи підготовки до початку ремонтних робіт та проінформував про всі етапи від розробки проекту до початку роботи кабінету комп’ютерної томографії. Зокрема, повідомив, що для початку роботи такого кабінету необхідно підготовити дозвільні документи, визначені законодавством та вимогами до розміщення, влаштування та організації роботи кабінету КТ. Потім необхідно буде провести капітальний ремонт орендованого приміщення, який включає в себе спеціальним чином оздоблення стін, стелі та підлоги, згідно з розрахунком рентген-захисту, який проводиться сертифікованою установою відповідно до вимог чинного законодавства під контролем відповідних державних органів та установ на кожному етапі оздоблення приміщення. Розміщення необхідного обладнання можливе виключно після проведення всіх зазначених робіт, перевірки державних контролюючих органів, з подальшим виготовленням дозвільних документів та отриманням підприємством ліцензій та паспортів приміщення. На даний час майже всі необхідні дозвільні документи отримані та виготовленні. Що стосується самого обладнання, то Сергій Перегончук запевнив, що це сучасний апарат 2019 року випуску - комп’ютерний томограф SiemensSomatomgo.Up. Даний томографздійснює спіральну комп’ютерну томографію - це швидкий і безболісний спосіб виконання сканування з низьким променевим навантаженням. 64-х зрізовий томограф SiemensSomatomGo.UPдозволяє обстежити всі органи тіла з товщиною зрізу всього в 0.7 мм. Ефективне використання випромінювання дозволяє при мінімальній дозі опромінення отримати зображення високої якості і роздільної здатності,проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами і точною синхронізацією в часі. SOMATOM go.Up виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високим просторовим дозволом, що підвищує якість діагностики особливо дрібних судинних структур. SOMATOM go.Up відрізняється високою якістю отриманих зображень.Директор  ТОВ «Вінницький лікувально-діагностичний радіологічний центр» запевнив, що експлуатація даного обладнання є безпечною не тільки для персоналу в суміжних кабінетах, а й для медичного персоналу, який працюватиме в кабінеті комп’ютерної томографії. Опромінення отримуватиме лише пацієнт, і то в мінімальних дозах внаслідок використання найсучаснішого обладнання.

Стосовно законності здачі приміщення в оренду вичерпну інформацію надали голова районної ради Сергій Сітарський та юрисконсульт КНП «Вінницький районний ЦПМСД» Діна Козинець. Також, Сергій Сітарський повідомив, що окрім затвердженого районною радою договору оренди, ще виконані і вимоги районної ради - одне безкоштовне обстеження щодня для мешканців пільгових категорій Вінницького району.

Під час дискусії виступив і заступник головного лікаря з питань материства та дитинства КНП «Вінницька ЦРКЛ» Валерій Щербань, який зазначив про необхідність такого кабінету, але при умові повної узгодженості. Крім того, запропонував районній раді розглянути питання створення Наглядової ради КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради.

Обговорення в залі проходило бурхливо та емоційно. Але таке обговорення потрібно було провести ще півроку назад, в процесі надання приміщення в оренду, а не після оформлення документів та під час підготовки до початку ремонтних робіт.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація