В останній день 2020 року депутати районної ради 8 скликання зібрались на позачергову сесію

31.12.20

31 грудня, в останній день 2020 року, 38 депутатів районної ради зібрались на позачергову 3 сесію районної ради для прийняття рішень на благо територіальних громад Вінницького району. В роботі сесії також взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко, голова Вінницької райдержадміністрації Євгеній Луценко та його заступник Микола Чухрій, заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук, заступник начальника Вінницького РВП Олег Мудрик, редактор Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Федір Бежнар та представники, яких стосувались питання порядку денного.   

Головучий на засіданні Ігор Шутак розпочав сесію з Новорічно-різдвяних привітань з щирими побажаннями всім депутатам, запрошеним та їх родинам міцного здоров’я, процвітання, сімейного благополуччя, миру та злагоди, затишку та Божого благословення, щастя, гарного настрою, нових здобутків та процвітання громад. Побажавши всім веселих зимових свят, традиційно привітав депутатів-іменинніків, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період. Цього разу - це єдина депутатка - Савчук Єлизавета Юріївна.

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного сесії, який одноголосно затвердили в кількості вісьми питань.

Відповідно до нового законодавства, всі об’єкти та майно мають бути передані зі спільної власності району в комунальну власність утворених територіальних громад до сфери їх управління, аби всі заклади та установи могли повноцінно функціонувати з січня 2021 року. Тож, чотири питання стосувались саме передачі установ та майна зі спільної власності сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність відповідних територіальних громад району.

Три прийнятих рішення стосувались затвердження змін до районної Програми Іллінецького району, погодження використання коштів спеціального фонду Іллінецької районної радита внесеннязмін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік». Необхідність їх прийняття була пов’язана з тим, що на минулій сесії було прийнято рішення про скасування рішень 51 сесії Іллінецької районної ради, яка проводилась з порушенням законодавства після припинення депутатських повноважень. Отже, щоб не було жодних "калапсів" на завершення 2020 року та на початку 2021, депутатами одноголосно були прийняті позитивні рішення.

Ще одне питання в порядку денному стосувалось припинення контракту з директором КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою Оленою Валентинівною, яке  приймалось у зв’язку з ліквідацією даної установи та відповідно до особистої заяви керівника.

Оперативно попрацювавши, депутати по всіх питаннях порядку денного прийняли позитивні рішення. Все, що залежало від депутатського корпусу районної ради 8 скликання, зроблено.

За оперативну та плідну співпрацю голова районної ради Ігор Шутак подякував всім депутатам та ще раз привітав всіх з наступаючими святами з найкращими побажаннями процвітання, успіхів та здійснення мрій.

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 8 скликання - 2  позачергової сесії 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація