В області на самоізоляції перебуває 1609 осіб

09.06.20
Станом на ранок сьогоднішнього дня, в області на самоізоляції перебуває 1609 осіб. За добу на облік було поставлено 17 громадян. Загалом, із-за кордону на територію області прибули 4079 осіб.
 
Протягом останньої доби здійснено 1350 перевірок режиму самоізоляції, порушень за добу не зафіксовано. Загальна кількість порушень режиму самоізоляції в області – 31.
 
Станом на ранок 9 червня, з початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 339 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм.
 
На сьогодні в області функціонує один санітарний КПП. Крім цього, у м. Вінниці працює 34 мобільні патрулі, в області – 139. Кількість піших патрулів в обласному центрі налічує 26, на Вінниччині загалом – 57.
 
Протягом доби на КПП та у патрулі задіяно 514 поліцейських, 1 лікар, 1 працівник ДСНС. Також за добу створено 49 рейдових груп.
 
Крім цього, в області проводяться перевірки ринків, магазинів, закладів громадського харчування. Зокрема, протягом останньої доби перевірено 13 непродовольчих та 45 продовольчих ринків. Загалом, здійснено 9405 перевірок магазинів та 3456 перевірок закладів громадського харчування.
 
Станом на 9 червня поточного року, на Вінниччині в 9 опорних лікарнях І хвилі розгорнуто 381 ліжко для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.
 
Загалом, у лікувальних закладах області 109 дорослих та 2 дітей з підтвердженим COVID-19.  Відсоток зайнятих ліжок становить 29,1.
 
 
За матеріалами сайту 
Вінницької обласної Ради

 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація