В Мізяківсько-Хутірській школі урочисто відкрили актову залу

09.11.18

8 листопада в Мізяківсько-Хутірському навчально-виховному комплексі відбулось відкриття частини корпусу приміщення навчального закладу: коридору, актової зали, ігрової екологічної кімнати.

В заході взяли участь голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, методист ОЦНТ композитор, автор та виконавиця своїх пісень Зоя Красуляк, сільський голова Василь Король, отець Юрій, працівники райдержадміністрації, місцеві меценати та жителі села.

Учні, вчителі та батьки чекали багато років, аби їхня мрія втілилась в життя. І нарешті вони мають довгоочікувану актову залу, де зможуть повноцінно проводити концерти та репетиції. Приємно відзначити, що в населеному пункті є меценати, які надали посильну матеріальну допомогу для проведення ремонтних робіт.

З вітальними словами до учнів, вчителів та батьків звернулись очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко, які привітали з такою довгоочікуваною подією, подякували всім, хто приймав участь та долучився до спільної праці. Побажали в подальшому побільше успіхів, приємних моментів та урочистих заходів в оновленій актові залі. 

 

До вітань долучились і Мізяківсько-Хутірський сільський голова Василь Король, начальник відділу освіти Світлана Томусяк, Зоя Красуляк, отець Юрій та заступник керівника апарату райдержадмініс трації Світлана Лендя.

 

Голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко вручили грамоти заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗ «Мізяківсько-Хутірський» НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» Людмилі Панасюк за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок  у справу навчання та виховання підростаючого покоління; генеральному директору ТОВ «Правнича компанія «Справа» за благодійну діяльність та вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази школи Олександру Кошелєву.

Підтримуючи позитивний настрій, учні продемонстрували свої таланти, представивши на новій сцені вокальні та хореографічні номери.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація