В Бохониках відбувся футбольний матч першості Вінницького району

27.04.18
Днями у с.Бохоники, на місцевому стадіоні, відбувся футбольний матч першості Вінницького району. У турнірній таблиці місцевий ФК «Сокіл» займає четверту сходинку. Повболівати за спортсменів завітав депутат обласної Ради Олександр Масленніков.
 
Жителі села та спортсмени розповідають, що Олександр Георгійович постійно підтримує спортсменів, неодноразово допомагав команді, виділяв власні кошти, двічі на рік депутат виділяє по 5 тис грн для підтримки ФК «Сокіл». Після  змаганнь він також вручив матеріальну допомогу для потреб спортивного колективу.
 
– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Допомагаю бохоницькому футбольному клубу вже не вперше. Хлопці - молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон поля, тож із задоволенням допомагаю їм у цьому, – наголосив обласний депутат.
 
Капітан футбольної команди Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається з місцевих жителів, які ведуть здоровий спосіб життя. Два рази на тиждень вони збираються на місцевому стадіоні та тренуються.
 
 
За матеріалами Вінницької
регіональної газети "Подільська зоря"
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація