В Агрономічненській школі запустили систему опалення та розпочали навчальний процес

05.12.17

2 грудня поточного року голова районної ради Сергій Сітарський за попередньою домовленістю з батьківським комітетом, директором школи Наталією Онуфрієвою та підрядною організацією відвідав Агрономічненську ЗОШ, аби перевірити температурний режим в класах після запуску системи опалення, яке, як і передбачено угодою, запустили 1 грудня.

Звичайно, система має трохи попрацювати аби обігріти всі приміщення. Отже, 2 грудня запустили котельню, наповнили систему опалення водою та перевірили тиск в системі. Наступного дня, 3 грудня очільник районної ради Сергій Сітарський  спільно з батьками та керівником навчального закладу Наталією Онуфрієвою перевіряли температурний режим в класних кімнатах. Адже за результатами розгляду необхідно було прийняти рішення про відновлення навчального процесу, який був призупинений на місяць після осінніх канікул. В більшості класних кімнат температурний режим задовільний. Представник підрядної організації, який теж був присутній, запевнив, що всі технічні недоліки будуть усунуті, і в усіх класах буде тепло.

Враховуючи результати перевірки та після запевнення, що всі недоліки будуть усунуті, було прийнято рішення з 4 грудня відновити навчальний процес в Агрономічненській школі.        

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація