«Успішний аграрій, гарний господарник та благодійник»

08.10.20
Саме так характеризують мешканці краю депутата Вінницької районної ради, члена постійної комісії з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, обранця Жабелівської громади, комерційного директора СФГ «Відродження» -  Євгена Дмитровича ВАЙНА. Саме про його роботу в раді та на виборчому окрузі розповімо сьогодні в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання. 
Родина Євгена Вайна має китайське коріння. Його бабуся свого часу переїхала на Далекий Схід, де вийшла заміж за китайця. Батько Євгена, Дмитро Вайн, народився в Китаї, але через страшний голод у 1962 році сім’я вимушено переїхала до Казахстану. Згодом разом із родиною переїхав до Вінниці, де сім’я й осіла. Тут, чоловік тривалий час працював токарем на місцевому заводі. У період розпаду Радянського Союзу пан Дмитро разом із братом вирішили спробувати себе в сільському господарстві. Тому у 90-х  брати Вайни почали обробляти на Немирівщині 20 га землі, ставши першими фермери у районі. У 1991 -1992 роках чоловіки володіли уже 50 га землі, на яких й створили два господарства «Ромашка» та «Відродження», які нині є досить успішними. Свої господарства брати розвивали з нуля, невтомно, не покладаючи рук працювали на землі: власноруч її обробляти, сіяли, збирали урожай. Не зрадив родинної справи й син. Пан Євген з братом Веніаміном уже з дитинства були залучені до сільського господарства. Тож із вибором майбутньої професії питань не виникло. Хоча фах і був обраний з дитинства, але це не завадило Євгену Дмитровичу здобути економічну та технічну (програмування) вищі освіти. Окрім розвитку успішного агробізнесу та депутатства пан Євген знаходить час й для хобі - чоловік цікавиться музикою та грає на клавішних інструментах.
Після обрання депутатом до Вінницької районної ради опікується розвитком Жабелівки та проблемами її мешканців. Напевно не має жодної галузі життєдіяльності громади у якій би обранець не допомагав. Сільський клуб, ФАП, дитячий садочок, тощо - кожній з цих установ депутат допомагав у відповідь на різноманітні звернення, а іноді ініціюючи поміч самостійно як власними коштами, так і сприяв у виділенні грошей із районного бюджету. 
- За час каденції вдалося вирішити в Жабелівці чимало важливих питань. Зокрема, одним із головних стало облаштування водогону. Задля виготовлення проектно-кошторисної документації на водогін я виділяв частину власних коштів. А після мого звернення до колишнього народного депутата Олексія Порошенка, на цю справу було виділено більше ніж півтора мільйони гривень. Відтак завдяки спільним зусиллям місцевої, районної влад, сприяння народного депутата водогін функціонує. Ще на початку депутатської каденції, власним коштом придбав апаратуру та сценічні костюми для Жабелівського сільського клубу. Також за кошти підприємства «Відродження» у закладі культури здійснювалися ремонтні роботи, а у громаді – лагодилися дороги. Кошти із депутатського фонду надаю мешканцям Жабелівки, котрі потрапили у складні життєві обставини, або звертаюся із проханням щодо допомоги на лікування. Неодноразово фінансував проведення спортивних та творчих змагань, закуповував призи, також надавав новорічні подарунки та презенти для випускників. 
Головною проблемою у громаді, яка і досі залишається не вирішеною є облаштування дитячого садочка. Тривають ці роботи вже протягом багатьох років. Нещодавно справа зрушила з місця та з районного бюджету були виділені значні суми коштів на його облаштування.  На ці гроші було виконано ремонтні роботи. Наше підприємство також долучилось до цієї важливої для громади справи, задля якнайшвидшого закінчення ремонту були виділені кошти. Проте облаштування дошкільного закладу так і не завершено, наразі залишився не дуже значний об’єм робіт, проте завершити їх так і не вдається, - розповідає Євген Дмитрович.
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація