Усі мені казали: кинь цю марну справу, проте я вірила в свої сили

03.12.19

Задля того аби стати депутатом районної ради і допомагати людям, не обов’язково бути багатієм, достатньо бажання та ініціативності - переконана обраниця Гавришівки Лілія ЮЗВЕНКО.

- Розкажіть, які питання вдалось допомогти вирішити громаді Гавришівки за Вашу депутатську каденцію?

- Позаяк я медичний працівник, найперше, що мене турбувало - відсутність нормального приміщення для Гавришівського ФАПу, заклад знаходився в приміщенні, яке майже розвалювалось. Тож своїм основним завданням я вбачала відстояти ідею переїзду ФАПу, саме ідею, адже на той час це були лише ідея, при чому вірила у неї лише я, усі мене переконували, що це неможливо вирішити. Особливо для мене, звичайної людини, простої медичної сестри, котра раптом вирішила податись у депутати. До речі, від цієї ідеї мене також багато хто відмовляв, проте я вірила у себе, у власні сили і тепер, після чотирьох років депутатства, мені не соромно дивитись людям в очі. Адже я з упевненістю можу сказати, що робила все, що у моїх силах.

Щодо ФАПу, приміщення у Гаврищівці було, проте ні ремонту, ні обладнання не передбачалось. І от після обрання мене депутатом я почала стукати в усі двері. І врешті  - «крига скресла», після моїх багатьох звернень та прохань, завдяки спільним зусиллям сільської ради, районної влади, в особі Михайла Демченка та Сергія Сітарського, депутатському корпусу, які підтримали мене і виділили кошти із районного та місцевого бюджетів на ремонт та обладнання Гавришівського ФАПу.

Звісно, задля вирішення цього питання знадобилось майже два роки часу, проте справу зроблено, на сьогодні наші працівники ФАПу обслуговують населення у гарному, відремонтованому, теплому та обладнаному приміщенні.

Намагаюсь не відмовляти та допомагати, звісно, в міру своїх скромних можливостей, адже я працюю медичною сестрою та отримую невелику зарплатню. Проте прагну приділити увагу і звичайним мешканцям громади, і школі, і ФАПу, і дитячому садочку, і сільському клубу. Можливо, комусь здасться, що моя допомога невеличкими коштами зовсім не значна, проте для мене це важливо - допомогти тим, чим зможу.

На свято першого дзвоника неодноразово вітала наших Гавришівських першокласників, даруючи невеличкі презенти. До дня Святого Миколая також дарувала школярам солодощі.

Неодноразово допомагала безкоштовно діставатись учням на різноманітні екскурсії, організовуючи задля цього транспорт.

За мого сприяння було придбано меблі для одного із кабінетів Гавришівської СЗШ. Протягом певного періоду, коштом районного бюджету, було замінено усі вікна на енергозберігаючі у нашому навчальному закладі.

Коли була можливість отримати допомогу для школи коштом державного бюджету, я оперативно зв’язалась із керівництвом закладу та дізналась про нагальні потреби на той час. В результаті наша школа отримала від держави інтерактивну дошку та комп’ютер.

Традиційно вітаю із новорічними святами дитячий танцювальний ансамбль «Гілея». Також організовувала для учасників колективу поїздку до Вінниці у дитячий розважальний центр. Коли наші юні танцюристи замовляли нові костюми, я також долучилась до цієї справи, виділивши частину коштів від себе. До святкування п’ятиріччя ансамблю презентувала учасникам величезний торт із найщирішими вітаннями.

Моє хобі та улюблена справа - це спів, я є учасницею вокального ансамблю «Водограй», який цьогоріч вчергове підтвердив своє звання народного.

Вже більше десяти років на святкування Дня села Гавришівки я пригощаю мешканців громади пиріжками та киселем. За ці роки вже всі звикли та знають, що на празник мають бути мої смаколики. Також завжди долучаюсь, надаючи продукти, для спільної юшки до свята.

На території нашої громади функціонує католицький храм, до вирішення невеличких потреб якого я також долучалась.

Позаяк я працюю у медичній сфері, намагаюсь допомогти людям використати існуючі можливості безкоштовної діагностики. До прикладу, щодо проходження МРТ. У вирішенні цього питання вдячна за допомогу керівнику «Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» В.В.Пасічнику. 

Нещодавно отримала звернення від О.В. Трухачової щодо допомоги у вирішенні питання придбання обладнання для гінекологічного кабінету у нашій районній лікарні. Кошти із районного бюджету, за підтримки депутатського корпусу, були виділені.

Також я постійно долучалась до дуже значущої справи відкриття дитячого садочка у нашій громаді.

Кошти із депутатського фонду я виділяю не тільки мешканцям Гарвишівки, а й із інших сіл також, намагаюсь не відмовляти людям, адже звертаються вони зазвичай у вкрай скрутних ситуаціях, потребуючи гроші на дороговартісні лікування.

Коштом районного бюджету також було вирішено питання обладнання вуличного освітлення на двох вулицях Гавришівки.

Ще одна справа, яку нам поки що так і не вдалось вирішити, - це облаштування електроопор по вулиці Шевченка. Мешканці цієї вулиці (22 будинки) вже багато років не мають нормальних опор для підведення світла до своїх будинків, виходять із цієї ситуації хто як може, ведуть світло по саморобних стовпчиках, тощо. Я вже писала декілька звернень і до районної влади, і до Вінницяобленерго, проте поки що це питання так і не вирішено. Але руки ми не опускаємо, сподіваємось, що його все ж вдасться завершити.

Звісно, сама по собі я б не змогла вирішити усі ці справи, тож дякую за всебічну підтримку у своїй діяльності своїм колегам по Народній партії Ю.Парфенюку та О.Бабійчуку.

- Яка Ваша позиція у процесі, який нещодавно отримав логічне завершення у Вашій громаді – створення ОТГ та майбутні вибори.

- У мешканців є різні думки, проте, на моє переконання, основне багатство у мешканців села - це земля. Тож головне для нас, мати можливість працювати на своїй землі та не сплачувати за це величезні податки, а також збереження та розвиток нашої громади. Можу сказати одну спільну думку: кожен із нас сподівається на краще, а як воно буде, покаже час.

- Чи не плануєте брати участь у виборах депутатів до Гавришівської ОТГ?

- Мені пропонували, проте я відмовилась. На моє переконання, я повинна завершити свою роботу у Вінницькій районній раді.

 

За матеріалами Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
підготовленими в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація