Урочистості з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом відбулись в селі Бохоники

10.05.18

9 Травня в селі Бохоники відбулись урочистості з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом, в яких прийняв участь голова районної ради Сергій Сітарський. Також, на свято завітав та активно  долучились до святкового заходу командир ВЧ А4610 Віталій Ковзун та почесна варта.

Відкрили захід на площі перед Будинком культури, де з самого ранку від духового оркестру під керівництвом Станіславчука А.Д. лунала музика військових часів. Потім від Будинку культури був організований хресний хід до пам’ятника загиблим воїнам, де здійснили покладання гірлянди та вінків, після чого провели мітинг. Відкрив мітинг Бохоницький сільський голова Ігор Савчук, який привітав всіх зі святом, згадав про подвиги та проявлений героїзм наших солдат під час Другої світової війни. Після цього голова ветеранської організації села Бохоники Володимир Павлоський провів історичний екскурс та привітав всіх з великою Перемогою.

З вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова районної ради Сергій Сітарський, який привітав всіх зі святом, згадавши про героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Також зазначив, що подвиг ветеранів сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах, завдячуючи патріотизму і самопожертві заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу. Побажали всім здоров’я, миру та сімейного затишку. Щоб у кожній сім’ї завжди панували добро, злагода і любов, а наша держава здобула омріяний мир! Бережімо свободу і незалежність, цінуймо безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну! 

З вітальним словом виступив і командир військової частини Віталій Ковзун. Потім, аби згадати героїв та вшанувати пам’ять про них, виступили діти різного віку, перелічивши прізвища всіх загиблих або пропавших без вісті односельчан.  Ієрей Батюшка Олег провів поминальну панахиду, після чого учні поклали квіти до пам’ятника та вінки і корзини для льотчиків на кладовищі.  

Продовжилось свято концертом в Будинку культури, організованим зусиллями місцевих творчих колективів. Родзинкою концерту став виступ гурту «Jazzforacat», запрошеного за партнером ТОВ «Нова пошта» в с.Бохоники Олега Буркача, який є місцевим підприємцем.

Також, як і було заплановано в Програмі, після концерту ще провели спортивні змагання: футбольний матч та кубок з волейболу. А завершили святкування пригощанням стравами польової кухні, яка була організована спільними зусиллями військової частини та сільської ради.

Свято відбулось, всі залишились задоволеними. Такі заходи потрібні аби ніколи не забути про подвиги наших батьків та дідів, пам’ятити про них, шанувати та берегти тих, хто ще залишився поряд з нами, і передавати наступним поколінням пам’ять і шану про ті події. Адже тільки та країна має право на існування та процвітання, яка пам’ятає про свою історію, про своїх героїв, шанує їх і приділяє увагу.       

Розпочали захід з ходи до пам’ятника загиблим воїнам, де здійснили покладання гірлянди та вінків, після чого провели мітинг-реквієм. Спочатку голова ветеранської організації села Бохоники Володимир Павлоський провів історичний екскурс, згадав про проявлений під час війни солдатами героїзм, а потім привітав всіх з великою Перемогою.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулись голова районної ради Сергій Сітарський, Бохоницький сільський голова Ігор Савчук та командир військової частини Віталій Ковзун. Керівники привітали всіх зі святом, згадавши про героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Також зазначили, що подвиг ветеранів сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах, завдячуючи патріотизму і самопожертві заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу. Побажали всім здоров’я, миру та сімейного затишку. Щоб у кожній сім’ї завжди панували добро, злагода і любов, а наша держава здобула омріяний мир! Бережімо свободу і незалежність, цінуймо безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну! 

Потім, аби загадати героїв та вшанувати пам’ять про них, виступили діти різного віку, перелічивши всі прізвища загиблих або пропавших без вісті односельчан.  

Після мітингу в Будинку культури на всіх очікував цікавий концерт, організований зусиллями місцевих творчих колективів. Родзинкою концерту став виступ гурту «Jazzforacat», запрошеного за сприяння партнера ТОВ «Нова пошта» в с.Бохоники Олега Буркача.  

Також, як і було заплановано в Програмі, після концерту ще провели футбольний матч. А завершили святкування пригощанням стравами польової кухні, яка була організована спільними зусиллями військової частини та сільської ради.

Свято відбулось, всі залишились задоволеними. Такі заходи потрібні аби ніколи не забути про подвиги наших батьків та дідів, пам’ятити про них, шанувати та берегти тих, хто ще залишився поряд з нами, і передавати наступним поколінням пам’ять і шану про ті події. Адже тільки та країна має право на існування та процвітання, яка пам’ятає про свою історію, про своїх героїв, шанує їх і приділяє увагу.       

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація