Зроблено для людей: у Сокиринецькій ОТГ урочисто відкрито адміністративне приміщення Хижинецької сільської ради

30.05.19

Сьогодні, 30 травня 2019 року, в селі Хижинці Сокиринецької ОТГ відбулась велична і довгоочікувана подія: урочисто відкрили оновлене адміністративне приміщення Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ.  

В селі Хижинці було здійснено реконструкцію будівлі сільського клубу під адміністративне приміщення Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ. Даний проект був реалізований протягом 2017-2018 років за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.  В адмінбудівлі збережено актову залу для проведення різних заходів, закуплено нові меблі та оргтехніку.  На реконструкцію приміщення було виділено 4,5 млн.грн. – державний бюджет понад 2,5 млн.грн., місцевий близько 2 млн.грн.

На урочистий захід завітали заступник голови районної ради Олексій Плакида, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, директор Вінницького обласного центру зайнятості Юрій Парфенюк, перевізник на території об’єднаної громади Віктор Стецький, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації Валентина Задворна, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко, начальники та заступники районних служб та управлінь, настоятель Сокиринецького храму святого великомученика Демитрія Солунського отець Володимир, гості та жителі громади.  

Під звуки Державного гімну святкову церемонію оголосили відкритою, після чого за давніми українськими традиціями шановних гостей зустріли запашними хлібами на вишитих рушниках.

Почесні гості вітали жителів громади з цією визначною для них подією, дякували за роботу, яка була зроблена, за ті зусилля, які були прикладені аби створити для людей зручні та комфортні умови, як для  роботи працівників, так і  для прийому  громадян. 

Вітаючи з цією чудовою подією жителів громади, заступник голови районної ради Олексій Плакида наголосив: «Вітаю всіх з цією визначною для громади подією. Дуже приємно бачити, як громада, яка одна з перших стала об’єднаною, розвивається, робить гарні справи задля процвітання та прикладає максимум зусиль, аби мешканцям громади жилося комфортно та затишно. В цьому велика заслуга Вашого керівника, яка змогла з депутатських корпусом спільними зусиллями прийти до такого гарного результа. Хочеться подякувати всім, хто приклав зусилля аби сьогодні перед нами відкрились двері повністю оновленого приміщення сільської ради з усіма необхідними підрозділами для зручності громадян. Бажаю Вам всім здоров’я, процвітання, ще більших досягнень в майбутньому.  Хай щастить! Зі святом!»  

З щирою посмішкою на обличчі вітала та дякувала всім очільниця Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ Лариса Мельничук: «Вітаю всіх зі святом та дякую за гарну спільну працю. 5 липня 2016 року в цьому приміщенні - ще старенькому, невідреставрованому було прийнято доленосне рішення про об’єднання двох територіальних громад. Часу пройшло і мало, і багато водночас. Але сьогодні ми всі можемо пишатися нашими досягненнями, підводити позитивні підсумки. Тож хочеться подякувати всім за прикладені зусилля, за допомогу, підтримку, адже тільки спільними зусиллями можна вершити великі справи. Дякую всім і всіх зі святом!». Лариса Мельничук, продовжуючи вітальну промову, коротенько розповіла про ті результати, яких вдалось досягнути протягом цих років: на сьогоднішній день завершується освітлення всіх населених пунктів, створено освітній округ, створено опорний освітній заклад - Хижинецький ліцей, функціонує та розвивається два дошкільних заклади. Всі освітні заклади щорічно поповнюються новим обладнанням та покращюються умови перебування дошкільнят та учнів. Створена та працює амбулаторія сімейної медицини, збережено мережу ФАПів, щоб наблизити та покращити умови надання медичних послуг, щороку виділяються кошти на їх покращення. Ще одне досягнення, яким можна пишатися - це дорога, яка сполучає всі населені пункти, на ремонт якої були залучені кошти Державного бюджету та Вінницької облдержадміністрації. А сьогодні громада ще й може пишатися новим  приміщенням, в якому розташовані всі підрозділи для повноцінного функціонування та надання всіх необхідних населенню послуг.  Потім ще раз подякувала всім за прикладені зусилля, за допомогу. Звичайно, попереду ще багато завдань, багато задумів, які потрібно втілити аби ще більше покращити життя мешканців та благоустрій населених пунктів. Наостанок побажала не зупинятися, а рухатись тільки вперед до покращення. 

Всі запрошені гості вітали громаду з відкриттям такого чудового центру з надання адміністративних послуг, бажали подальшого розвитку, процвітання, здоров'я та всіх благ. 

По завершенню вітань перейшли до найголовнішого - перерізання стрічки та офіційного відкриття. Почесне право перерізати стрічку і відкрити адміністративне приміщення Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ надали голові Вінницької райдержадміністрації Михайлу Демченку, заступнику голови Вінницької районної ради Олексію Плакиді та очільниці громади Ларисі Мельничук. На цьому урочисту церемонію відкриття було оголошено закритою, після чого сільський голова Лариса Мельничук для запрошених гостей провела невеличку екскурсію щойно відкритої сільської ради. В приміщенні, окрім сільської ради, розташувались відділ освіти, відділ культури, дільничний, передбачені робочі місця для працівників Пенсійного фонду, центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, сцена та сесійна зала. Загалом, всі умови для комфортного перебування та якісного надання послуг населенню. Оглядинами всі залишились задоволені, адже все виконано на високому рівні.

Поки почесні гості оглядали приміщення для жителів громади творчі колективи району та виконавці Сокиринецької громади дарували гарний настрій і незабутні враження пісенними та хореографічними виступами. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація