Учнів та випускників Агрономічненської школи Вінницького району привітали зі святом останнього дзвоника

25.05.18

25 травня в усіх загальноосвітніх закладах пройшли святкові лінійки та пролунали останні дзвоники. Хтось прощався зі школою на період літніх канікул, а для когось це був справді останній дзвоник. Пролунав останній дзвоник і в Агрономічненській школі. На свято останнього дзвоника Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. завітав голова районної ради Сергій Сітарський, депутат районної ради Лілія Гаврилюк.

Голова районної ради привітав учнів, батьків та вчителів із завершенням навчального року. Побажав гарно відпочити і набратись сил під час літніх канікул. Випускникам побажав успіху та впевненості, щоб крокувати до обраної цілі.

"Ось і пролунав останній дзвоник. Хтось підбиває підсумки, хтось радіє, що попереду три місяці канікул. Приємно відзначити, що знову Агрономічненська школа - одна з найкращих у районі. Про це свідчить велика кількість грамот та нагород, які сьогодні вручались найкращим учням та переможцям. Окрім того, за цей рік є багато і інших досягнень: отримано шкільний автобус, відремонтовано систему опалення. В наступному році сподіватимемось на ремонт даху та на оновлення меблів початкових класів відповідно до програми "Нова українська школа". Школа розвивається, рухається вперед. Тож бажаю і надалі залишатись найкращими, йти впевнено вперед до нових вершин, - відзначив у своєму вітальному слові голова районної ради.

До привітань долучилась і депутат районної ради Лілія Гаврилюк. 

Під час святкової лінійки після привітань та отримання грамот учні ще отримали подарунки від депутата обласної Ради Олександра Масленнікова, голови районної ради Сергія Сітарського та депутата районної ради Лілії Гаврилюк. А щоб забезпечити оновлення меблів та придбати новий телевізор, вони здійснили початковий внесок в розмірі троьх тисяч гривень. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація