Учні Стрижавського ліцею прибирали прибрежну територію біля річки Південний Буг

18.04.18
В понеділок, 16 квітня, учень старших класів Стрижавського НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей Едуард Педоренко, вже відомий громадський діяч селища, ініціював та організував прибирання прибережної зони річки Південний Буг. 
 
Він зумів спільно із старшими друзями Людмилою Мазай (вчитель історії, депутат Вінницької районної ради), Дмитром Рущаком та Олександром Діденком (Стрижавський лісничий) через соціальні мережі селища розмістити оголошення про те, що відбудеться прибирання прибережної зони річки Південний Буг із сортуванням сміття 16 квітня о 15.00 год.
 
За підтримки своєї родини учень закупив для всіх бажаючих 25 пар рукавичок та пакети для вторсировини. Але, як виявилось, закупленого було замало. На допомогу прийшли школа та селищна рада, які допомогли закупити додаткові матеріали.
 
Прибирати сміття зібралися однокласники Едіка, долучились дівчатка з 9-Б класу, два вчителя та небайдужі стрижавчани, які не на словах, а на ділі підтримали екологічну та, разом з тим, благодійну акцію. 
 
Прибирали до 20.00 год. вечора, адже, як це не прикро, сміття зібралось чимало. Посортоване сміття транспортом Олександра Діденка перевезли до школи-ліцея, де 20 квітня мають забрати працівники "Подільської Січі". 
 

Виручені кошти мають передали на лікування Ярослава Пилипчука. 

Можна тільки радіти, що у нас росте небайдуже молоде покоління, зі свідомою громадською позицією та великим серцем. Велика подяка батькам та вчителям за таких прекрасних молодих стрижавчан.  
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація