Учасники проекту «Збережемо рідний край» ознайомились з процесом переробки твердих побутових відходів

19.09.18

В рамках проекту "Збережемо рідний край" учасники з 7 сіл Вінницького району мали змогу на практиці ознайомитися з підходами по переробці твердих побутових відходів, їх видами, способами збору та утилізації.

Для учасиків було організовано практичні лекції щодо впливу ТПВ на навколишнє середовище Вінницького району, зокрема, акцентовано увагу на прямому взаємозв'язку з забрудненістю поверхневих та підземних вод, зникненням та вимиранням рідкісних рослин та тварин, зменшенням рівня зелених зон та багато іншого. 

Протягом двох днів діти та представники педагогічних колективів відвідали 4 установи: Вінницький планетарій, Вінницьку обласну станцію юних натуралістів, КП "Ековін", стадницький полігон ТПВ, Вінницький національний аграрний університет та його науково-практичні лаболаторії. Керівник проекту Юрій Царук зауважив, що практичний підхід до екологічної освіта дітей та молоді варто організовувати саме у вигляді робочих зустрічей та подорожей, адже реальне переосмислення важливості впливу на навколишнє середовище наглядно видно, особливо - наслідки для природи. В ВНАУ під час практичної лекції для дітей організували майстер класи та дослідження якості води. У Вінницькому планетарії для дітей намагалися донести у вигляді відеофільмів глобальний вплив сміття на кожну живу істоту на землі. 
 
 
Значну допомогу у організації даних заходів також надав голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, який постійно підтримує дітей та молодь Вінницького району.  
 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація