Ветерана війни та праці в селі Сосонка привітали з 90-річним ювілеєм

03.06.20

03 червня свій 90-річний ювілей мудрості та багатого життєвого досвіду відзначила знана і поважна в селі Сосонка людина, сумлінна та відповідальна працівниця – Ганна Іванівна Головня. Привітати ювілярку із такою поважною датою завітали голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська, депутат районної ради Михайло Демченко, голова Вінницької районної ветеранської організації Петро Василинич, директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування населення» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та Сосонський сільський голова Микола Демченко.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали їй міцного здоров’я, благополуччя, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Ганні Іванівні вручено Грамотурайдержадміністрації, районної ради та районної організації ветеранів і грошову допомогу.

Ганна Іванівна народилася в селі Сосонка Вінницького району в багатодітній родині, де виховувалось п’ятеро дітей. Батько загинув молодим на фронті. Мати виховувала дітей самотужки. Життєвий шлях іменинниці був тернистим, чимало подій довелось пережити цій мужній жінці. Адже саме на долю її покоління випали роки голодомору, Другої світової війни, повоєнного лихоліття. Було важко, але вдалося усе пережити і дожити до такого поважного віку. Все життя пропрацювавши в городній бригаді місцевого колгоспу, ювілярка має статус ветерана праці. Доля склалась так, що Ганна Іванівна не була заміжня і не мала дітей, але присвятила своє життя вихованню рідних племінників, онуків та правнуків. Допомагає по господарству і опікується довгожителькою її рідний племінник Анатолій Білик, який живе неподалік. Також, вона знаходиться на обслуговуванні в КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування населення» Вінницької районної ради і нею опікується соціальний працівник Валентина Решетнікова, яка стала для іменинниці членом родини.  Не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з великою родиною та односельчанами.

Щиро хочеться побажати Ганні Іванівні здоров’я, щастя та безхмарного неба. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку вона змогла гідно прожити. В свою чергу, іменинниця ділилась своїми спогадами та щиро дякувала гостям за вітання, подарунки та за увагу, якої так не вистачає людині поважного віку, і бажала усім міцного здоров’я.    

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація