У Вороновиці відзначали День рятівника!

16.09.20

Щорічно, 17 вересня, своє професійне свято – День рятівника,  відзначають працівники усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань,  які боряться із наслідками  надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей .

Напередодні свята заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида прийняв участь на урочистому зібранні ДПРЧ-17 у Вороновиці усіх працівників, які несуть службу сьогодні,  та які не один рік свого життя віддали пожежній частині. В урочистостях також прийняли участь голова Вороновицької  об’єднаної територіальної громади Олександр Ковінько,  начальник Вінницького районного сектору полковник служби цивільного захисту Микола Оніщук, радник голови Вінницької районної державної адміністрації Микола Чухрій. За традицією вітали  рідну Вороновицьку пожежну частину зі святом і учні КЗ «Вороновицький ліцей».

Поважні гості вітали з професійним святом та бажали усім міцного здоров’я, миру і злагоди у Ваших домівках, усіляких гараздів, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Подкували за відчуття безпеки та спокою, яке має кожен мешканець району завдяки сумлінному виконнаню своїх обов’язків.  

За зразкове виконання службових обов’язків та за відданість роботі від Вороновицької селищної ради та від Вінницьких районної ради та районної державної адміністрації були нагороджені грамотами й подяками пожежники-рятувальники ДПРЧ-17 селища Вороновиці.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація