У Вінницькому районі вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.20

Чорнобиль – це трагедія, це подвиг, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Тепер це слово знає увесь світ.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 34 роки минуло відтоді, як на долю українського народу випало жорстоке випробування – атомний вибух, від якого здригнулася вся планета.

Ризикуючи здоров'ям і життям, пожежники, військові, інженери, будівельники, лікарі, вчені йшли в саме Чорнобильське пекло. Серед них – наші земляки.

Сьогодні в приміщенні зали засідань Вінницької районної ради відбулись заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь ліквідатори, голова районної ради Ігор Шутак, його заступник Григорій Дерун, голова райдержадміністрації Євгеній Луценко разом із заступником Миколою Чухрієм, голова Вінницької районної організації «Чорнобиль-Єдність» Микола Демчук та голова Всеукраїнської громадської організації у Вінницькому районі «Союз. Чорнобиль.Україна» Валерій Приданчук. 

Керівники району висловили велику вдячність усім ліквідаторам за їхній героїзм та самовідданість, які ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Це неоціненний подвиг, адже жоден не відступив перед атомною небезпекою. Щиро побажали всім ліквідаторам та їх родинам міцного здоров'я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди, а ще, щоб завжди поруч з була людська подяка за їх добрі справи.

З вітальними словами до ліквідаторів звернулись голови Вінницької районної організації «Чорнобиль-Єдність» Микола Демчук та Всеукраїнської громадської організації у Вінницькому районі «Союз. Чорнобиль.Україна» Валерій Приданчук, які також подякували ліквідаторам за героїзм, мужність, сміливість та відвагу. Побажали здоров'я, благополуччя та довгих років життя.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя, виконавши обов’язок перед Батьківщиною.

В ході урочистого заходу за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС чотири ліквідатора нагороджено Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради та грошовою винагородою.

Відзнакою МО України - медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджено ліквідатора Ігоря Боброва.

За мужність і відвагу, самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Ігор Шутак та Євгеній Луценко вручили грамоти районної ради та районної державної адміністрації та грошові винагороди 38 ліквідаторам Вінницького району.

На честь Дня ліквідатора від сектору культури пролунало музичне вітання, і на згадку про цей день з усіма учасниками заходу зроблено спільне фото.    

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація