У Вінницькому районі віншували держслужбовців!

23.06.17

Сьогодні у залі засідань Вінницької районної ради відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення професійного свята держслужбовців – Дня державної служби. Цей празник за рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 23 червня святкує весь світ. В Україні – це свято доволі молоде, адже лише з 2003 року наші співвітчизники почали вітати тих, хто створює усі умови для побудови громадянського суспільства.


Із вітальним словом, щирими побажаннями, словами вдячності до винуватців свята звернулись голови Вінницьких районних державної адміністрації Михайло Демченко та ради Сергій Сітарський. Керманичі краю наголосили, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. – Державна служба - нелегка праця, котра потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Дякуємо Вам за ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям. Щиро бажаємо витримки та терпіння, дружного та гарного колективу, гідної зарплати, розумних та толерантних керівників, виважених рішень. Міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень, миру, добра, оптимізму та світлого майбутнього. Нехай Ваші дії будуть мудрими, щоденна праця викликає повагу та довіру громадян. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Адже саме завдяки Вам будується сучасна незалежна європейська країна, - мовили очільники району.


Окрім приємних та щирих віншувань найкращим держслужбовцям за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби вручено Почесні грамоти Вінницьких райдержадміністрації та райради, грошові винагороди та квіти. Почесною грамотою Вінницьких ОДА та облради нагороджено начальника юридичного відділу апарату держадміністрації Ольгу Форостяну.


Яскравою, різножанровою та насиченою концертною програмою, підготовленою фахівцями відділу культури та туризму на чолі із Володимиром Мазуром, порадували присутніх аматори сцени. Українськими народними піснями та світовими хітами, чудовим вокалом віншували Вікторія Рябоконь, Віталій Верещагін, Олеся Бондар, Надія Качур, юний сосончанин Владислав Казьмірук, вокальний ансамбль «Водограй» (керівник Олег Козяр) із Гавришівки, жіночий квартет Якушинецького БК (Ігор Шуберт) та народний фольклорний гурт «Подільські музики» (Павло Пісковий). 


По закінченню концертної програми керівник апарату райдержадміністрації Олена Орловська щиро подякувала самодіяльним артистам та привітала своїх колег. Зазначила, що без висококваліфікованих державних службовців не може бути успішна країна. Адже саме вони є обличчям держави й від них залежать долі людей. Побажала мирного неба, міцного здоров’я, злагоди та добробуту, наснаги та успіху, гарного настрою, нових звершень та професійних здобутків. 

Джерело інформації
Вінницька регіональна газета
"Подільська зоря"

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація