У Вінницькому районі відзначили 23-тю річницю Конституції України

01.07.19

День Конституції - одне із наймолодших державних свят сучасної України. Саме у  цей день ми віддаємо данину поваги символам нашої держави та її основоположному закону.

З нагоди одного з найважливіших державних свят - 27 червня, в залі засідань відбулись урочистості. В заходах взяли участь голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, сільські, селищні голови та ОТГ, депутати, учасники АТО, волонтери і представники підприємств та установ району.

З нагоди святкування 23-ї річниці Дня Конституції з вітальними словами до всіх присутніх звернулися керівники району.

«28 червня в Україні святкується День Конституції - день основного Закону України. Вже протягом більше десяти років в нього постійно намагаються внести зміни. Але він на то і є основним законом, щоб його не змінювати з приходом до влади іншої політичної сили.Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини. Він має бути незмінним, має діяти, працювати і бути основою кожної держави. Вітаю всіх з цим святом. І хочу побажати, щоб в нашій державі всі дотримувались такого принципу: живи по совісті, живи по закону, тобто, живи по Конституції. Отже, бажаю всім дочекатись того моменту, коли ми будемо жити по Конституції і пишатись тим, що в нас вона найкраща і дає нам право на справедливе і гідне життя в рідній країні. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, миру, достаткута процвітання нашій Незалежній БатьківщиніЗі святом всіх! Слава Украні- зазначив Сергій Сітарський.

Представників громадськості району за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, відповідальність також нагороджено грамотами та грошовими нагородами.

Продовжили урочистості художні та аматорські колективи Вінницького районного будинку культури, які створювали по справжньому святковий настрій.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація