У Вінницькому районі відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України!

11.10.18

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

З цієї нагоди, сьогодні, в залі засідань Вінницької районної ради пройшли урочисті заходи. Керівництво району - голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, заступник Олег Бегус, голова районної організації ветеранів Петро Василинич, керівники служб та відділів району, працівники установ, відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, представники громадськості зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність. 

Першими до вітального слова були запрошені голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко.

Вітаючи захисників, Сергій Сітарський побажав міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, миру та високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави: «Хочеться висловити слова вдячності за героїзм та мужність, за відданість Батьківщині, за те, що не лишились осторонь, а захищаєте кордони нашої держави. Ознакою сильної і незалежної держави є сильна та сучасна армія. І ми бачимо, що за останні чотири роки наша армія стала, дійсно, сучасною і це великий крок вперед. Бажаю всім якнайшвидше відвоювати рідні кордони Батьківщини та повернутись до мирного життя. Сьогодні відзначаємо свято захисника Вітчизни. Але захищати свою Вітчизну можна не тільки, перебуваючи в лавах Збройних Сил. А і, працюючи в органах державної влади, місцевого самоврядування, виховувати дітей, працюючи на будь-якій іншій роботі. Кожен повинен розуміти, що є Україна - рідна земля, яку, щоб вона завжди була, повинні бути люди, які будуть її захищати, свою родину, Батьківщину. Тому, хочеться побажати, щоб в нашій державі Україні завжди було що і кого захищати, було кому захищати, але щоб не потрібно було для цього застосовувати зброю. Побажаю всім здоров’я та щастя, миру, міцного козацького здоров’я і довголіття, бадьорості духу, достатку і благополуччя, злагоди, радості і добра! Щоб любов до рідного краю й людська шана надихали на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України! Слава Україні!!!».    

Михайло Демченко привітав всіх присутніх зі святом, зазначивши, що День захисника України співпадає з великим православним святом Днем покрови Пресвятої Богородиці. І не даремно, адже ще з часів козацтва Пресвята Богородиця була покровителькою та захисницею для наших козаків та всієї України. Він побажав всім здоров'я, миру, злагоди, процвітання  та подякував учасникам АТО за їх героїзм, відвагу та незламність духу у боротьбі за Україну - її незалежність та цілісність.  

Потім з щирими словами віншувань та найкращих побажань до присутніх звернулись військовий комісар Вінницького районного військового комісаріату Сергій Іванов, голова Вінницької районної організації ветеранів Петро Василинич та старший лейтенант, учасник АТО Сергій Ларін.

 

Потім керівники району нагородили 80 учасників антитерористичної операції  за мужність і героїзм, проявлені на Сході України, за захист цілісності та суверенітету нашої держави  - відзнакою «Патріот Вітчизни» та грошовою винагородою. Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради до Дня захисника України від Вінницького району були нагороджені учасники АТО - Петро Луценко та Вадим Оченашко.

Після привітань присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, котрі полягли в боях за Незалежну та єдину Україну.

По завершенню урочистої частини для воїнів АТО та всіх присутніх була підготовлена концертна програма, наповнена патріотичними піснями та просякнена духом майбутньої перемоги. Отже, з побажаннями здоров'я, щастя, долі та миру перед воїнами виступили творчі колективи Вінницького району.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація