У Вінницькому районі відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника

15.06.18

15 червня 2018 року в рамках відзначення професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України – Дня медичного працівника, який цьогоріч припадає на 18 червня, у Вінницькому районі відбулися урочистості. 

На урочистому заході були присутні голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, працівники Вінницької центральної районної клінічної лікарні та КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на чолі з керівниками - заступником головного лікаря Вінницької ЦРКЛ  Тетяною Катіловою та Вадимом Пасічником.

З теплими словами привітань та вдячності до медичних працівників звернувся очільник районної ради Сергій Сітарський: «Хочу привітати всіх Вас з професійним святом. А також відмітити, що за словами вдячних пацієнтів, в лікарні панує душевна і спокійна атмосфера. Тому бажаю, щоб завжди у Вашій лікарні панувала душевна і спокійна атмосфера, в якій Ви виконували свої професійні обов’язки. Такі відгуки ще свідчать і про те, що Ваші лікарі вкладають душу в свою роботу. Тому, турбота, увага та душевне тепло, яке Ви даєте людям гідні глибокого визнання. Ви завжди знаходите найтепліші слова, щоб підтримати пацієнтів. Ви даруєте хворим надію, беручи на себе тягар людського болю. Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. В цей особливий день дозвольте подякувати Вам за чуйне серце, за людяність та чесність, за турботу та терпіння, за самопожертву та вірність клятві Гіппократа. Бажаємо Вам та Вашим рідним щастя, здоров’я, оптимізму, добробуту та гарного настрою. Нехай береже Вас Господь!».  

До гарних слів привітань приєднався голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. Він відмітив важку місію медиків, яка була і залишається однією з наймилосердніших. Побажав працівникам галузі міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Також зазначив, що особливої уваги заслуговують  ті лікарі, які сьогодні, в цей непростий час длля України рятують тисячі життів на Сході України. 

Після вітальних слів Грамотами районної ради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди професійного свята, Дня медичного працівника, було нагороджено 26 кращих медиків району. Серед нагороджених був присутній лікар, який в край важких обставинах надавав медичну допомогу нашим бійцям на Сході. 

Продовжили вітання заступник головного лікаря Вінницької центральної клінічної лікарня Тетяна Катілова та головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник. Вони привітали своїх колег з професійним святом, подякували за працю, за досягнення, які мають медичні заклади. Вадим Пасічник привітав медиків первинної ланки,  відмітив їх нелегку роботу на місцях.

Під час привітань було відзначено про значні успіхи лікарів, про оновлення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів. Особливу увагу звернули на проведення капітальних ремонтів відділень Вінницької ЦРКЛ, які вдалось зробити завдяки коштам районного бюджету та злагодженій роботі районної влади, лікарів та будівельників. 

Але на цьому привітання не закінчились. До привітань приєднались також голови профкомів медичних працівників району Оксана Трухачова та Олена Адаменко, яка потім зачитала прізвища медичних працівників, яких було нагороджено преміями та грамотами Вінницької ЦРКЛ та КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з нагоди свята, за 25 річну роботу в галузі та за участь у спартакіаді медичних працівників області. Серед нагород були і почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації. 

Після святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від виступів провідних, знаних у всьому районі, творчих колективів та артистів. Як завжди, артисти своїми чудовими виступами створили в залі святковий настрій та подарували присутнім море задоволення.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація