У Вінницькому районі стартував проект «Збережемо рідний край»

11.09.18

7 вересня в залі засідань Вінницької районної ради в рамках проекту «Збережемо рідний край», що став переможцем 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, було проведено вступну ознайомчу зустріч, яку проводив голова районної ради Сергій Сітарський та керівник проекту Юрій Царук. Діти та молодь Вінницького району у супроводі вчителів-керівників, які стали учасниками, взяли участь в обговоренні плану реалізації проекту та дізналися детальну інформацію про пріоритети та перспективи, що заявлені до вирішення в рамках затверджених напрямків роботи. Приймати участь в реалізації проекту будуть учні семи загальноосвітніх навчальних закладів, а саме, учні 7-11 класів Агрономічненської, Бохоницької, Ільківської, Некрасовської, Медвеже-Вушківської, Якушинцької та Пултівецької шкіл.

Сергій Сітарський відзначив, що сьогодні питання екологічного захисту, напрацювання шляхів покращення ситуації зі збором та переробкою ТПВ у Вінницькому районі є ключовим та потребує вирішення. Надзвичайно важливим та позитивним є те, що молодь долучиться та буде рушієм стимулювання громад до екологічно стабільного та правильного планування.

Керівник проекту Юрій Царук також зазначив, що учасники протягом усього проекту будуть екологічними волонтерами та інноваторами, адже метою проекту є допомогти та навчити їх самостійно аналізувати ситуацію в громаді, віднайти потрібні інструменти та швидко реалізувати необхідний в даний момент проект, що сприятиме покращенню ситуації з ТПВ в громадах.

Відібрані учасники матимуть змогу взяти участь в молодіжному «Еко фестивалі», навчальних семінарах та тренінгах проектах та виїзних зустрічах.

Серед учасників проекту буде організовано конкурс інноваційних проектів екологічного захисту громад, що передбачатиме створення технічних доробок утилізації відходів, створення сучасних систем діяльності господарських підприємств без нанесення суттєвої шкоди природі або інших напрямків в сфері екологічної освіти молоді чи розвитку громад.

В рамках молодіжного «Еко фестивалю» учасники зможуть позмагатися за цінні подарунки та за створення місцевих волонтерських груп «Еко-захист» в громаді, екологічно-просвітницьких центрів при школа та стажування в Центрі наукових проектів і програм при ВНТУ.

На згадку про першу зустріч всі школярі отримали подарунки від голови районної ради та керівника проекту: блокнот, ручка, футболка, кепка, печиво та календарик.

Наприкінці зустрічі за сприянням голови районної ради Сергія Сітарського учасники та їх наставники відвідали Вінницький зоопарк, дізналися про роботу ВОЛГП «Віноблагроліс», її дочірніх підприємств.

Наступна зустріч запланована через тиждень, 14 вересня, під час якої учні мають відвідати Вінницький планетарій з метою перегляду науково-інформаційних відеоматеріалів та напрацювання молодіжних проектів.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація