У Вінницькому районі пройшов Чемпіонат з шахів та шашок

03.03.20

29 лютого пройшов Чемпіонат Вінницького району 2020 року з шахів та шашок, приурочений до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

Привітати учасників змагань завітали голова районної ради Сергій Сітарський, депутат районної ради Михайло Демченко, голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі.

Змагання очолював головний  суддя - директор Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. Богдан Кравець.

Змагання проводились по круговій системі: суддя провів жеребкування, і  учасники приступили до ігор.

Досить цікавими та напруженими були  ігри, адже  кожен із учасників хотів стати кращим та захистити честь села та селища.

Серед жінок І місце зайняла по шашкам - Неоніла Біла з Вороновицької ОТГ, призери чемпіонату: Тетяна Ковальчук (с.Писарівка) та Тетяна Білошкурська (смт Стрижавка).  Серед чоловіків І місце посів Володимир Боярчук з с.Сокиринці,  призери чемпіонату: Леонід Возний (Вороновицька ОТГ) та Андрій Олійник (смт Стрижавка).

Загальнокомандні місця з шашок:
І місце - Вороновицька ОТГ;
ІІ місце - Писарівка;
ІІІ місце - Стрижавка.

З шахів І місце серед жінок здобула - Вікторія Чоботар з Вороновицької ОТГ, призери чемпіонату: Людмила Мартинюк (Якушинецька ОТГ) та Віолета Лісовенко (с.Писарівка). Серед чоловіків І місце зайняв - Микола Химич з с.Писарівка, а призери змагань: Аркадій Верховод (с.Сокиринці) та Богдан Кравець (с.Ільківка)

Загальнокомандні місця з шахів:
І місце - Писарівка;
ІІ місце -  Вороновицька ОТГ;
ІІІ місце - Якушинецька ОТГ.

Перед нагородженням голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі привітав усіх жінок з прийдешнім 8 Березня, потім нагородив переможців та призерів кубками, пам’ятними призами та грамотами відповідних ступенів.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація