У Вінницькому районі пройшли урочистості до Дня Конституції

28.06.18

День Конституції - одне із наймолодших державних свят сучасної України. Саме у  цей день ми віддаємо данину поваги символам нашої держави та її основоположному закону.

З нагоди одного з найважливіших державних свят 27 червня в залі засідань відбулись урочистості. В заходах взяли участь голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, сільські, селищні голови та ОТГ, депутати, учасники АТО, волонтери і представники підприємств та установ району.

З нагоди святкування 22-ї річниці Дня Конституції з вітальними словами до всіх присутніх звернулися керівники району.

«Конституція закріпила нашу незалежність, волю народу жити у власній суверенній правовій державі. Однак демократичний шлях ніколи не був легким. А нашій країні особливо непросто. Ми ствердили соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, але змушені доводити своє право бути самостійними у кривавій неоголошеній та підступній війні з російським агресором. І ми обов’язково переможемо, щоб наступні покоління українців жили в мирі. У цей урочистий день бажаю миру, добра і затишку. Нашим бійцям, які зараз боронять кордони нашої країни, велика вдячність за мир! А ми на місцях маємо об’єднуватись і працювати на інтереси української держави»,  - сказав Михайло Демченко.

«Сьогодні в Україні святкується День Конституції - день основного Закону України. Вже протягом більше десяти років в нього постійно намагються внести зміни. Але він на то і є основним законом, щоб його не змінювати з приходом до влади іншої політичної сили. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини. Вона має бути незмінною, має діяти, працювати і бути основою кожної держави. Вітаю всіх з цим святом! І хочу побажати, щоб в нашій державі всі дотримувались такого принципу: живи по совісті, живи по закону, тобто, живи по Конституції. Отже, бажаю всім дочекатись того моменту, коли ми будемо жити по Конституції і пишатись тим, що в нас вона найкраща і дає нам право на справедливе і гідне життя в рідній країні. Зі святом всіх! - зазначив Сергій Сітарський.

Учасників АТО за вагомий вклад у розбудову незалежної демократичної української держави, захист кордонів нагороджено відзнакою «Патріот Вітчизни», медаллю та грошовими преміями, а  представників  громадськості району за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, відповідальність також нагороджено грамотами та грошовими нагородами.

Бурхливими оплесками всі присутні подякували учасникам АТО за мирне небо та сумлінне виконання своїх обов’язків.

Святкування продовжилось виступами художніх та аматорських колективів Вінницького районного будинку культури.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація