У Вінницькому районі привітали енергетиків з професійним святом

21.12.19

Щороку, 22 грудня, в день зимового сонцестояння в Україні відзначається День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна. День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконаленні й підтримці повсякденного життя населення. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Напередодні свята у Вінницькому районі до працівників СО «Замостянські електричні мережі» з привітаннями завітали голова районної ради Сергій Сітарський та заступник голови районної державної адміністрації Олег Бегус. 

Вітаючи енергетиків, голова районної ради Сергій Сітарський зазначив: «Шановні енергетики! Вітаю Вас з професійним святом - Днем енергетика! Від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки району. Розвиток народного господарства краю, його успішне функціонування нерозривно пов’язане з надійною та ефективною роботою енергетичної сфери. Від Вашої праці залежить якість побуту наших громадян, особливо мешканців сільської місцевості. Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті,адже щоденною працею ви забезпечуєте світло у наших оселях, від чого в них світло, тепло і затишно. Бажаю Вам здоров’я, успіхів на виробництві, здійснення Ваших мрій та сподівань».

Керівники району побажали всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, процвітання та Божого благословення!

Кращі енергетики району були нагороджені грамотами районної державної адміністрації, районної ради та грошовими винагородами за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація