Працюємо для людей - створюємо комфортні умови: у Вінницькій ЦРКЛ запустили ліфт для транспортування важкохворих

28.03.19

У Вінницькій центральній районній клінічній лікарні сьогодні відбулась визначна подія. Керівник закладу Олександр Кривов'яз демонстрував роботу новозбудованого зовнішнього пасажирського ліфта. Адже для медзакладу – це вкрай необхідний об'єкт, на який медперсонал і пацієнти чекали понад 50 років.

Оглянути та оцінити роботу нового об’єкту завітали не лише керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко із заступниками Олексієм Плакидою і Олегом Бегусом. Розділити радість прибули і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутат районно ради Віктор Шмігель та Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько. Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов`яз разом із заступником з медичної частини Тетяною Катіловою з гордістю презентували оновлення та дякували всім за співпрацю та допомогу.  

За словами головного лікаря такого ліфта районна лікарня потребувала з 1965 року. Працював лише звичайний ліфт, в якому неможливо було перевозити лежачих хворих. Всіх важкохворих доводилось доставляти силами медперсоналу.

«Сьогодні в районній лікарні свято. Ми відкриваємо транспортний ліфт для перевезення важкохворих, якого не було в лікарні з 1965 року. Хочу подякувати всім за підтримку та співпрацю. Ми подали заявку на будівництво ліфта до облдержадміністрації, яку  підтримали і посприяли у виділенні коштів з ДФРР. Не можу не подякувати і місцевій владі - районній раді, райдержадміністрації, і народному депутату України Олексію Порошенко. Всі зробили свій вклад, і спільними зусиллями ми тепер маємо сучасний ліфт, турецького виробництва, загальна вартість якого становить 2,1 млн.грн. Хочеться відмітити його бездоганну роботу: безшумний, з повітряною аерацією, виконаний відповідно до новітніх технологій. Хочу також зазначити, що за останніх чотири роки в нашій лікарні, завдячуючи співпраці місцевої влади спільно з депутатським корпусом районної ради виділялись кошти з районного бюджету та фонду регіонального розвитку, за які капітально відремонтовані гінекологічне, дитяче, неврологічне відділення, відділення невідкланої екстреної медичної допомоги, ЛОР-відділення та відділення денного неврологічного стаціонару. Ще раз висловлюю вдячність всім за співпрацю. Адже все це робиться для покращення рівня надання медичних послуг для пацієнтів, і сьогодні не лише жителів Вінницького району, а й для мешканців 65 сіл Тиврівського, Липовецького, Жмеринського, Літинського районів, а також селища Турбів, оскільки районна лікарня сьогодні входить до складу госпітального округу» - зазначив Олександр Кривов’яз.

Тепер на черзі капітальний ремонт пологового відділення ЦРКЛ (на ремонт виділено 3,2 млн.грн.), капітальний ремонт фасаду будівлі Вінницької центральної районної клінічної лікарні (II-га черга), придбання медичного обладнання для отоларингологічного відділення. Це заплановано на поточний 2019 рік.

«Відкриття ліфту є визначною подією для району. Це говорить про те, що ми дбаємо про свої громади, про здоров'я населення та про збереження спільної власності району. Про такі установи, робота яких направлена на благополуччя та процвітання населення, ми повинні дбати в першу чергу. Приємно відзначити, що сьогоднішній депутатський корпус це розуміє і завжди пітримує як виділення коштів з районного бюджету, так і з обласного і Державного. Попереду ще багато справ, тож сподіваємось і в подальшому на підтримку, як області, так держави і об'єднаних територіальних громад. Тим більше, що сьогодні на лікарню лягло додаткове навантаження з обслуговування населення 65 сіл з інших районів відповідно до утвореного госпітального округу» - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський. Побажав і в подальшому гарної та злагодженої роботи на створення найкращих умов для мешканців Вінницького району та всього госпітального округу. 

З визначною подією вітали також перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, голова райдержадміністрації Михайло Демченко та депутат районної ради Віктор Шмігель.

Після урочистої частини очільник медичного закладу запропонував гостям особисто пересвідчитись в якісній роботі ліфта, піднявшись на третій поверх, та, користуючиь нагодою, ознайомитись з відділеннями лікарні, в яких були проведені капітальні ремонти. 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація